Twoja firma jest już gotowa na dobrą i długotrwałą relację z potencjalnymi klientami? Zbudujmy ją wspólnie! Wykorzystamy do tego content marketing. Czym jest? To konsekwentnie realizowana strategia promocji. Polega na tworzeniu wartościowych treści oraz ich promocji wśród potencjalnie zainteresowanych dystrybuowanymi informacjami osób. Planowane publikacje mogą przyjmować różne formy. Najczęściej są to artykuły, infografiki lub wideo.

Content marketing a korzyści dla Twojej firmy

Lepsza rozpoznawalność firmy. Wizerunek branżowego eksperta. To ważne korzyści, które zyska Twoja firma. Na końcu dobrej strategii content marketingowej jest przede wszystkim zaufanie między firmą a odbiorcami publikowanych przez nią treści. Mając zaufanych odbiorców informacji, łatwiej przekonywać ich do zakupu dobrych produktów lub skorzystania z usługi.

Do rzeczy. Moja oferta dla firm.

Zacznijmy dziś ten maraton. Do sukcesu musimy się najpierw przygotować. Dopiero dobrze przygotowani rozpoczniemy bieg. Do realizacji założonych celów wykorzystam marketing szeptany. Treść, w której wyczerpująco opisałam marketing szeptany, znajdziesz na mojej stronie. Realizację tej części strategii zazwyczaj ogranicza sztywny budżet – 1000 zł netto/mc, który pokrywa monitoring internetu, reakcje i inspiracje, tworzenie raportu oraz koszt pracy web writera.

Naturalnym elementem podstawowej strategii marketingu treści będzie obecność w mediach społecznościowych. To przede wszystkim prowadzenie fan page i rozszerzona aktywność w obszarze mediów społecznościowych. Prowadzenie fanpage opisałam na swoim blogu. Koszt działań w mediach społecznościowych wynosi od 400 zł netto/mc. Stawka rośnie wraz z koniecznym zaangażowaniem.

Przykładowe profile społecznościowe, nad którymi pracuję lub pracowałam to:

https://www.instagram.com/katarzynamichalak_pisarka/
https://www.facebook.com/zajazdprzygoscincu/
https://www.facebook.com/ZieloneWarkocze
https://www.facebook.com/personalnadieta/
https://www.facebook.com/butik.just.luxury/
https://www.facebook.com/karczmachelminska
https://www.facebook.com/zielonabrygadapl/
https://www.facebook.com/juliastylepl/
https://www.facebook.com/Freeshion
https://www.instagram.com/freeshion
https://pl.pinterest.com/freeshion/
https://www.instagram.com/urodaizdrowie.pl/
https://www.facebook.com/urodaizdrowie123
https://www.facebook.com/KrolowaShoppingu/

Artykuły blogowe i publikacje sponsorowane często zamykają podstawową strategię content marketingową. Stworzenie ponadczasowej treści na bloga, która znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania, kosztuje od 30 zł netto za każde napisane 1000 znaków. Dobry artykuł sponsorowany na portalu branżowym, który odwiedza codziennie minimum kilkadziesiąt tysięcy zainteresowanych informacjami użytkowników, wiązać się będzie z wydatkiem rzędu od 500 zł netto. O tym, jak wygląda dobry artykuł sponsorowany i jakie jego publikacja niesie za sobą korzyści, przeczytasz również na moim blogu.

Dlaczego warto zlecić mi content marketing?

Gwarantuję poufność. Podejmuję do realizacji tylko te zlecenia, które jestem w stanie wykonać. Dbam o jakość wykonywanej pracy. Na realizację każdego zadania poświęcam odpowiednią ilość czasu. Dotrzymuję ustalonych terminów. Zazwyczaj osiągam zakładane cele. Wyczerpująco i zrozumiale informuję o przebiegu realizacji zlecenia. Mam do dyspozycji niezbędne oprogramowanie. Wspiera mnie rodzinna agencja reklamowa. W czasie kilkuletniej praktyki zrealizowałam już wiele strategii marketingu treści. Sumiennie realizuję powierzone zadania. Moja praca buduje dobry wizerunek Twojej firmy i zaufanie ze strony konsumentów. Jej efektem ubocznym są rosnące zyski.

Wykorzystując konsekwentnie tylko te trzy z wielu różnych sposobów tworzenia i przekazywania informacji, które tworzą złożone strategie content marketingowe, osiągniemy założony cel — zaufanie potencjalnych klientów. Przygotowania i sumienna realizacja założeń zajmie trochę czasu. Nie warto czekać. Porozmawiajmy wspólnie o tym, co możemy razem zrobić dobrego dla innych. Skontaktować się ze mną możesz telefonicznie – 607308754. Najlepiej jednak napisz e-mail. Zamieść w nim koniecznie informacje o tym, gdzie dziś jest Twoja firma i jak mogę pomóc Ci ją rozwinąć. Zrobisz to za pośrednictwem dostępnego niżej formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez firmę Grupa MMarketing (NIP: 879-241-35-77) z siedzibą w Chełmży (87-140) przy ul. 3 Maja 8a zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/zapoznałam się z obowiązującą Polityką Prywatności. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez firmę Grupa MMarketing.