Katalogowanie stron – podstawowa metoda pozyskiwania linków.

Katalogowanie stron należy wciąż do najtańszych metod zdobywania linków, które podnoszą pozycje w wynikach wyszukiwania Google na wybrane frazy. Decydując się na dodawanie katalogów można pozyskać bezpieczne linki nad którymi właściciel strony www lub e-sklepu ma pełną kontrolę. Proces katalogowania stron, który oferuję polega na ręcznym dodawaniu adresu katalogowanej strony wraz z unikalnym opisem do wybranych katalogów stron.

Wizytówki NAP – skuteczniejsze pozycjonowanie lokalne.

Tworzenie wizytówki NAP (ang. Name/Address/Phone) w popularnych serwisach internetowych to obecnie podstawowa technika pozycjonowania lokalnego. Systematyczne tworzenie wizytówek NAP z identycznymi danymi firmy (nazwa, adres, telefon) na stronach internetowych, które to umożliwiają pomaga powiązać przedsiębiorstwo z konkretną lokalizacją i wyżej rankować firmową witrynę na frazy lokalne (np. kwiaciarnia Toruń, biuro rachunkowe Bydgoszcz). Do znacznej części wizytówek NAP dodawany jest dodatkowo adres www oraz opis, co zwiększa skuteczność pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Dodawanie ogłoszeń z aktywnym linkiem.

Dodawanie ogłoszeń z linkiem na portalach ogłoszeniowych to podobnie jak katalogowanie stron jedna z najtańszych metod zdobywania wartościowych linków. Dodanie ogłoszenia z unikalnym opisem na portalu ogłoszeniowym, który każdego dnia odwiedzają tysiące internautów zwiększa szanse na natychmiastową sprzedaż produktów albo usług zbywalnych „od ręki”.

Dlaczego warto zdecydować się na katalogowanie stron, tworzenie wizytówek NAP albo dodawanie ogłoszeń?

Korzyści płynące z katalogowania, tworzenia wizytówek NAP i dodawania ogłoszeń to przede wszystkim stosunkowo tanie i wartościowe linki odwołujące do strony www lub sklepu internetowego. Im więcej dobrej jakości linków kieruje do witryny tym lepiej jest ona rankowana i jej pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek rosną. Katalogowanie stron, wizytówki NAP i ogłoszenia tworzone na popularnych stronach to również szansa na dodatkowy ruch oraz bezpośrednią sprzedaż szczególnie w przypadku ofert zbywalnych „od ręki”.

Dodawanie stron do katalogów, tworzenie wizytówek NAP i dodawanie ogłoszeń w mojej ofercie.

Oferuję usługę katalogowania stron, tworzenia wizytówek NAP lub dodawania ogłoszeń z rozliczeniem za rekord. To znaczy, że mogą Państwo zlecić mi stworzenie nawet pojedynczych ogłoszeń lub wizytówek. Koszt stworzenia ogłoszenia, wizytówki NAP lub dodania strony do katalogu wynosi od 6,15 zł brutto. Ilekroć to konieczne do kosztów tworzenia wizytówek i ogłoszeń doliczana zostaje opłata za moderację.

Tworzę wizytówki i ogłoszenia na popularnych stronach, które łatwo się indeksują. Weryfikuję parametry domen na których dodaję informacje o firmie. Dbam o unikalne treści w każdej wizytówce oraz ogłoszeniu. Nie dodaję ponownie firmy jeżeli jej wizytówka znajduje się już w portalu. Współpracujący ze mną klienci mają możliwość wybrania miejsc publikacji jak i weryfikacji treści.

Zainteresowanych współpracą zachęcam do przesyłania zapytań o katalogowanie stron, tworzenie wizytówek NAP lub dodawanie ogłoszeń za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail: kontakt@mmarketing.com.pl. Gwarantuję dobrej jakości linki, unikalne i merytoryczne opisy, raporty zawsze na czas oraz preferencyjne warunki współpracy.