Opinie klientów

Agnieszka Gwóźdź – Kuzior
www.blogopzp.pl:

„Osoba niezwykle profesjonalna z dużą wiedzą merytoryczną, a ponadto bardzo kontaktowa. Przejmuje do rozwiązania problemy techniczne oraz sugeruje (trafnie) wybór konkretnych działań związanych z marketingiem. Można jej w całości zaufać i podążać za otrzymanymi radami. Bardzo cenny współpracownik dla osób słabych technicznie i informatycznie, którzy nie mają na celu rozwijać się w tych tematach, a wyłącznie chcą osiągnąć konkretne rezultaty. Szczerze polecam!”

 Kamil Sroka – DevaGroup
Kierownik działu SEO:

deva group logo

„Współpraca z Panią Wiolettą jest niezwykle owocna. Duże doświadczenie, oraz mocny nacisk na szczegóły powoduje, że wykonane zlecenia są wysokiej jakości. Brak problemów z dotrzymywaniem terminów jest kolejnym argumentem, jaki warto wziąć pod uwagę przy rozpoczęciu współpracy. Gorąco polecam!”

Michał Brzozowski – Specjalista ds. marketingu internetowego
michal-brzozowski.pl:

logo michal brzozowski
„Bardzo sobie cenię naszą współpracę, gdyż od samego początku aż do teraz przebiega bardzo pomyślnie. Wszystkie działania są wysokim poziomie, a Pani Wioleta jest rzetelne i bardzo terminowa. Polecam serdecznie!”

Adnation
adnation.pl:

adnation logo

”Współpraca przebiegała zgodnie z założonymi projektami i terminami. Na szczególną uwagę zasługuje zrozumienie specyfiki zdywersyfikowanych działań i profesjonalizm. Możemy polecić „Mama marketing„ jako godnego zaufania Partnera Biznesowego.”

Miałam zaszczyt pracować m.in. dla:

Klikając tutaj dowiesz się nieco więcej informacji o mnie i początkach mojej kariery. Zapraszam.