Link Building / Linkowanie stron i sklepów internetowych

Link Building, czyli linkowanie stron lub sklepów internetowych to proces polegający na zdobywaniu linków, które prowadzą do konkretnej witryny. Linkowanie to podstawowy sposób budowania wysokiej pozycji w wyszukiwarce i podstawa działań każdego pozycjonera. Tak najprościej można zdefiniować  linkowanie i odpowiedzieć na pytanie, co to jest Link Building? Poniżej prezentuję Państwu swoją ofertę.

Systematyczny Link Buiding i pakiety linków:

Przede wszystkim oferuję systematyczne budowanie profilu linków. W ramach tej usługi podejmuję się analizy tych odnośników, które już prowadzą do Państwa strony www lub sklepu internetowego. Następnie weryfikuję obecne ustawienia witryny i sprawdzam, czy podczas jej optymalizacji dobrano odpowiednie frazy kluczowe. Jeśli nie napotykam problemów, które mogą uniemożliwić osiągniecie wysokich pozycji w wyszukiwarce to przystępuję do linkowania w ramach ustalonego wspólnie budżetu. Minimalna kwota na linkowanie jednej frazy to 50 zł netto miesięcznie. Koszt pozyskania linku wynosi od 5 zł netto. Pozyskiwane odnośniki pochodzą z wybranych forów, blogów, profili, katalogów, portali ogłoszeniowych, witryn prywatnych i zaplecza oraz innych stron. Szczegóły link buildingu, ostateczną listę fraz i budżet niezbędny do ich linkowania ustalamy podczas omawiania szczegółów współpracy. Realizacja link buildingu rozpoczyna się od wpłaty zaliczki. Efekty działań, czyli pozycje w wyszukiwarce, współpracując ze mną mają Państwo możliwość śledzić na bieżąco. Na zakończenie miesiąca przesyłam listę pozyskanych linków oraz krótkie omówienie. Po rozliczeniu obecnej współpracy to Państwo decydują czy chcą ją kontynuować.  Nie ma okresu wypowiedzenia!

Druga z możliwości współpracy ze mną w zakresie linkowania to realizacja pakietów linków. Oferuję Państwu podstawowy pakiet linków (25 dobrej jakości linków z różnych źródeł za 94 zł brutto), tematyczną ofertę linków (40 powiązanych tematycznie, dobrej jakości odnośników za 269 zł brutto). Szczegóły tej oferty dostępne są tutaj.

W ramach outsourcingu marketingu proponuję pakiet 60 linków ze starannie wybranych witryn za 369 zł brutto. Uwaga! Ta cena może zostać obniżona o maksymalnie 20% w przypadku stałej współpracy. To w większości pozycjonujące linki tematyczne, które pochodzą ze stron o bardzo dobrych parametrach SEO. Linki do realizacji pakietu dobierane są za każdym razem tak, żeby maksymalnie podnieść pozycję linkowanej frazy. Ponad 90% zrealizowanych dotychczas pakietów podniosło na stałe pozycję strony, o co najmniej 30 pozycji. W blisko 70% przypadków uzyskałam TOP5. Szczegóły tej oferty dostępne są tutaj.

Dlaczego warto współpracować ze mną?

  1. Przed przystąpieniem do współpracy analizuję, czy jestem w stanie wypracować oczekiwany efekt. Jeśli czegoś nie jestem w stanie zrobić to nie podejmuję się realizacji zlecenia.
  2. Posiadam systematycznie aktualizowane bazy linków. Wciąż szukam i testuję nowe możliwości. Mam też dostęp do rozbudowywanego zaplecza.
  3. Dbam o kontakt z Państwem. Informuję zarówno o pozytywnych jak i negatywnych aspektach naszej współpracy. Bezpłatnie doradzam. Odpowiadam wyczerpująco na każde pytanie.
  4. Doceniam lojalnych klientów. Proponuję preferencyjne warunki współpracy.
  5. Linkuję ręcznie. Dbam o unikalne treści. Tworzę zróżnicowane i bezpieczne profile linków.
  6. Mam kilkuletnie doświadczenie w linkowaniu. Jako Mama Marketing działam od ponad roku. Blisko 90% moich klientów wraca z zamówieniem na kolejne pakiety.
  7. Kładę mocny nacisk na jakość oferowanych usług. Zależy mi na tym, by moi klienci zarabiali więcej.
  8. Posiadam wąskie grono klientów, przez co na realizację każdego projektu mam wystarczająco dużo czasu i oddaję raporty zawsze w terminie.

Zachęcam do przesyłania zapytań. Zapraszam do współpracy.

Zapytaj o Link Building

Zobacz przykładowe efekty linkowania

Szybki kontakt

W przypadku jakichkolwiek zapytań zapraszam do kontaktu pod numerem 607-308-754 lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Rozliczenia

Jako freelancer swoje usługi rozliczam w oparciu o umowy cywilno-prawne. Wystawiam również FV w ramach Grupy MMarketing.