Marketing społecznościowy

Marketing społecznościowy to nic innego jak budowa bliskiej więzi między konsumentem a marką oraz podtrzymanie relacji i interakcje z nim w czasie rzeczywistym. Budowa obecności lub promocja oferty już obecnej marki w takich serwisach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Google Plus, Pinterest czy Instagram pozwala wykorzystać naturalne relacje towarzyskie do realizacji celów biznesowych firmy.

Wykorzystanie możliwości jakie oferują portale społecznościowe na stałe powinno wpisać się w optymalną strategię promocji w internecie. Marketing społecznościowy umożliwia budowę pozytywnego wizerunku firmy, promocje jej serwisów internetowych lub pozyskanie klientów i  partnerów handlowych. Social Media Marketing jest też nieodzowną częścią i wspiera działania związane z marketingiem w wyszukiwarkach.

Znaczna część marketerów potwierdza wysoką efektywność działań w obszarze mediów społecznościowych. Także niski koszt w połączeniu ze stosunkowo szybkimi efektami powinien zachęcić Państwa do zwrócenia uwagi i późniejszego wdrożenia usługi marketingu społecznościowego.

Proponowane przeze mnie kampanie reklamowe w serwisach społecznościowych nie ograniczają się do odtworzenia jednego schematu. Przede wszystkim nie oferuję budowy słupa ogłoszeniowego. Nie gwarantuję diametralnego wzrostu sprzedaży w krótkim czasie. W zależności od założonego celu biznesowego, prócz obsługi i interakcji w obrębie firmowego profilu jestem aktywna także w grupach tematycznych lub poza portalami społecznościowymi na blogach, mikroblogach oraz w serwisach związanych z wideo.

Do realizacji Państwa celów biznesowych najczęściej wybieram Facebooka. Prowadzenie fanpage  łączę z aktywnością we wspomnianych już obszarach oraz z wykorzystaniem możliwości reklamy na tym portalu ( Facebook ADS ). Oferowany przeze mnie marketing społecznościowy to nie tylko prowadzenie Facebook-a. Ta usługa to przede wszystkim kompleksowa obsługa portali społecznościowych. Zaplanuję i wdrożę dla Państwa przemyślaną strategię promocji w obszarze mediów społecznościowych w ramach której:

  • obsłużę stronę na portalach takich jak Facebook, Google Plus, Twitter, Instagram i Pinterest lub innych
  • zredaguję treść i przygotuję grafikę z myślą o docelowych odbiorcach
  • nawiążę pozytywne relacje z użytkownikami, zaangażuję się w rozmowy społecznościowe
  • odpowiem na wszystkie zapytania
  • optymalnie wykorzystam możliwości reklamy na danym portalu

Zachęcam do przesyłania zapytań z krótkim opisem oferty firmy oraz adresem jej strony internetowej. Będę wdzięczna jeśli w tej samej wiadomości nakreślą Państwo cel jaki chcą osiągnąć dzięki promocji na portalach społecznościowych. W odpowiedzi na otrzymane zapytanie każdorazowo przygotowuję zarys strategii wraz z wyceną po domówieniu których przystępuję do działania.

Zobacz przykładowe realizacje >>>

Wyślij zapytanie o marketing społecznościowy dla Twojej firmy >>>

Szybki kontakt

W przypadku jakichkolwiek zapytań zapraszam do kontaktu pod numerem 607-308-754 lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza kontaktowego.