Outsourcing marketingu / SEO

Outsourcing marketingu lub SEO to usługi, które polegają na przekazaniu części zadań związanych z promocją oferty firmy zewnętrznemu podmiotowi. W mojej ofercie również znalazła się taka możliwość.
Właścicieli firm, agencji reklamowych, marketingowych lub interaktywnych, webmasterów, grafików, freelancerów oraz innych specjalistów, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych albo kompleksową reklamą w internecie zachęcam do zapoznania się z poniżej opisaną ofertą współpracy.

W ramach usługi outsourcingu marketingu lub SEO proponuję do wyboru:

1. Link Building lub tematyczne pakiety linków:

Linki pozyskiwane są z forów, blogów, profili, prywatnych stron, treści artykułów, witryn funkcjonujących jako zaplecze i jeśli trzeba wybranych katalogów stron. Witryny, z których pozyskuję odnośniki są tematycznie powiązane z branżą linkowanej strony www lub e-sklepu. To znaczy, że dla strony www firmy budowlanej pozyskam linki np. z forum, bloga lub portalu budowlanego. Jeśli nie mam możliwości pozyskania tego typu linków to zazwyczaj proponuję wpisy z linkiem umieszczane w odpowiednich tematach. Jeżeli wymaga tego zlecenie pozyskuję np. 100% linków dofollow.

Dzięki linkom umieszczanym na stronach powiązanych tematycznie dość często uzyskuję dodatkowy ruch. Linki, które pozyskuję mają dobre parametry SEO. Ich wartość cyklicznie weryfikuję na podstawie danych z popularnych programów.

Realizowane przeze mnie pakiety linków tematycznych wnoszą do profilu linkowanej strony www lub sklepu internetowego pozytywne zmiany. Pozyskane linki realnie wpływają na pozycję w wyszukiwarce. Ich żywotność jest długa. Co najważniejsze moja praca jest objęta gwarancją. W przypadku usunięcia linków nadrabiam brakujące odnośniki do 30 dni od rozliczenia.

Ceny:
a) Pakiet 60 linków tematycznych – 369 zł brutto.
b) Indywidualny pakiet. Mniejsze lub większe ilości linków wyceniane są indywidualnie. Chętnie realizuję wcześniej ustaloną strategię budowy profilu linków na podstawie dostępnego budżetu (minimum 100 zł netto/fraza).

Każdemu z Państwa, kto zdecyduje się nawiązać ze mną stałą współpracę oferuję na stałe 5% rabatu za każde 10 zamówionych pakietów, nie więcej jednak niż 20% upustu łącznie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i jest przypisany do firmy zlecającej lub bezpośrednio do zlecającego. Zachęcam do rozważenia tej oferty outsourcingu na Link Building szczególnie agencje marketingowe i specjalistów SEO, którzy dla swoich klientów potrzebują mających wpływ na pozycje – dobrej jakości linków. Gwarantuję poufność!

Zapytaj o pakiet linków

2. Marketing szeptany:

Tą usługę realizuję na podstawie ustalonych szczegółów zlecenia. Do kampanii wykorzystuję monitoring internetu. Tworzę merytoryczne, rozbudowane i zrozumiałe posty, które są kontynuacją dyskusji. Na temat mojej oferty marketingu szeptanego piszę więcej tutaj. Przykłady mojej pracy dostępne są tutaj. Istnieje możliwość przeprowadzenia niewielkiej kampanii testowej. Koszt wpisu od 4,5 zł netto.

Dla wszystkich Państwa, którzy zdecydują się skorzystać z tej metody promocji przygotowałam 5% rabatu na trzecią i kolejne kampanie, nie więcej jednak niż 10% upustu łącznie. Ten rabat nie łączy się z innymi promocjami i jest przypisany na stałe do firmy zlecającej lub bezpośrednio do zlecającego.

Zapytaj o marketing szeptany

3. Prowadzenie Facebooka i obsługa innych profili społecznościowych:

Prowadzeniem firmowego Facebooka, konta na Twitterze czy Instagram-ie albo innym portalu społecznościowym zawodowo zajmuję się od kilku lat. Firmowe profile rozwijam z pasją i zaangażowaniem. Każdego dnia śledzę trendy i uzupełniam wiedzę dotyczącą również Social Media. Moje podejście do prowadzenia firmowych profili społecznościowych jest nieszablonowe. Z sukcesami realizuję kolejne strategie.

W dotychczasowej karierze najczęściej rozwijałam nowe strony społecznościowe lub pracowałam nad ożywieniem tych zaniedbanych. Przykłady mojej pracy dostępne są tutaj. Więcej na temat oferowanego przeze mnie marketingu społecznościowego znajdą Państwo tutaj.

Minimalny czas współpracy w zakresie obsługi strony na wybranym portalu społecznościowym to 2 miesiące. Koszt obsługi uzależniony jest od wielu czynników. Minimalna stawka to 492 złote brutto. Alternatywny sposób współpracy w zakresie obsługi portali społecznościowych to konsultacje związane z prowadzeniem firmowych profili (stawka 35 zł brutto/1h).

Zapytaj o obsługę profili społecznościowych

Ponad to, wspólnie ze znakomitymi współpracownikami zajmuję się również zagadnieniami takimi jak:

  1. Tworzenie stron www lub sklepów internetowych;
  2. Tworzenie stron zapleczowych;
  3. SEO Copywriting;
  4. Audyt SEO z analizą profilu linków;
  5. Optymalizacja strony www lub sklepu internetowego;
  6. Tworzenie, obsługa i optymalizacja kampanii Google AdWords;
  7. Konsultacje (również bezpłatne) zagadnień związanych z wdrożeniami e-sklepów oraz stron www i SEO;
  8. Analiza konkurencji.

Bez względu na zakres współpracy gwarantuję poufność. Outsourcing marketingu / SEO, czyli współpraca ze mną w tym zakresie to dla Państwa szereg profitów :

a) Raport zawsze w terminie.
b) Przystępne ceny. Atrakcyjne upusty na stałe nawet do – 20%.
c) Efekty, o których najlepiej świadczą powracający klienci i polecenia. Zlecenia wykonuję samodzielnie lub ze wsparciem współpracowników, za co biorę pełną odpowiedzialność. Oferowane przeze mnie usługi zwiększają zainteresowanie ofertą.
d) Preferencyjny system rozliczeń. Firmy, z którymi współpracuję dłuższy czas otrzymują fakturę VAT na zakończenie zlecenia lub po wykonaniu określonej ilości pakietów.
e) Indywidualne pakiety, długoterminowe strategie działania lub audyty o określonym zakresie analizy na życzenie lub w określonym budżecie.
f) Możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności.

Zapraszam do rozmowy na temat wykorzystania opisanych wyżej możliwości w procesie promocji oferty Państwa firmy. Przedstawicieli agencji reklamowych zachęcam do kontaktu w sprawie współpracy przy pozyskiwaniu linków lub marketingu szeptanym. Telefon kontaktowy 607-308-754. Adres email kontakt(małpa)mmarketing.com.pl.

Szybki kontakt

W przypadku jakichkolwiek zapytań zapraszam do kontaktu pod numerem 607-308-754 lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Rozliczenia

Jako freelancer swoje usługi rozliczam w oparciu o umowy cywilno-prawne. Wystawiam również FV w ramach Grupy MMarketing.