Czym jest outsourcing marketingu?

Outsourcing marketingu albo SEO lub inaczej marketing zewnętrzny to usługa polegająca na przekazaniu części, lub całości zadań związanych między innymi z promocją oferty firmy zewnętrznemu podmiotowi.

Kogo powinien zainteresować outsourcing marketingu?

Tego rodzaju usługi outsourcingowe kierowane są głównie do właścicieli mikro i małych firm oraz przedstawicieli agencji reklamowych, marketingowych lub SEO odpowiedzialnych za działa na rzecz swoich klientów. Jesteś jedną z tych osób? Porozmawiajmy o możliwościach współpracy. Telefon kontaktowy: 607308754

Dlaczego warto inwestować w outsourcing SEO – marketingu?

Rzetelny marketing zewnętrzny to dla zleceniodawcy terminowo zrealizowane zadania. Dzięki dobrze wykonanej pracy mikro lub mały przedsiębiorca albo przedstawiciel agencji reklamowej ma pewność, że w ustalonym czasie osiągnie zakładany cel.

Outsourcing marketingu SEO dla MŚP:

Właścicielom mikro, małych i średnich firm oferuję outsourcing marketingu w zakresie:

 • planowania i realizacji kampanii marketingu szeptanego;
 • planowania i realizacji kampanii informacyjnych lub sprzedażowych z pomocą content marketingu;
 • pozycjonowania stron i sklepów internetowych;
 • tworzenia i optymalizacji płatnych kampanii reklamowych;
 • obsługi profili społecznościowych.

Poniżej szczegóły oferty:

1. Marketing szeptany:

W marketing szeptany inwestuj, jeżeli masz wyjątkową ofertę i chcesz sprzedać jak najwięcej. To dobry sposób na promocję firmy, jeżeli rozpoczynasz budowę marki i chcesz stopniowo zwiększać widoczność w internecie. Ta forma promocji powinna Cię zainteresować także wtedy, gdy chcesz odpowiadać na pytania – potrzeby potencjalnych i obecnych klientów. Nie czekaj. Napisz do mnie wiadomość z prośbą o analizę możliwości i nakreślenie strategii.

Do realizacji zlecenia używam zazwyczaj monitoring internetu (SentiOne lub Brand24). Tworzę jasny przekaz. Posiadam odpowiednie zaplecze. Gwarantuję poufność. Każdą kampanię raportuję. Do realizacji dużych kampanii angażuję zgrany zespół szeptaczy. Wspólnie osiągamy zamierzone cele. Podejmuję się realizacji także tych zadań, których celem nadrzędnym jest pozyskanie linku z treści posta. Stawka za każdą napisaną i opublikowaną treść wynosi od 6 zł netto. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie na podstawie otrzymanych informacji. Zlecający rozbudowane kampanie mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy.

2. Marketing treści:

Rozważając marketing zewnętrzny, pomyśl o marketingu treści. Decydując się na zlecenie publikacji i współpracę z branżowymi liderami opinii osiągniesz zakładany cel. Mam tu na myśli sprzedaż lub dotarcie z informacją do mieszkańców miasta, czy osób zainteresowanych konkretnym produktem lub usługą w określonym regionie. Na kampanię marketingową, która uwzględnia publikacje, musisz przeznaczyć budżet od 5000 zł netto.

3. Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego w wyszukiwarce, czyli audyt, optymalizacja SEO i pozyskiwanie linków:

Zakładam, że wiesz już, jakie korzyści niesie za sobą skuteczne pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Ta usługa to oczywiste uzupełnienie oferty zbiorczo określonej jako outsourcing marketingu SEO. W analizie stron, optymalizacji SEO i pozyskiwaniu linków pomaga mi skuteczny – nieprzeciążony pracą specjalista SEO. Wspólnymi siłami poprawiamy częstotliwość sugerowania stron klientów jako najtrafniejszy wynik wyszukiwania.

Pracujemy z właścicielami firm, którzy rozumieją, że pozycjonowanie strony to proces i są gotowi poczekać na efekty. Ich inwestycja w pozycjonowanie wynosi miesięcznie od 500 zł netto dla zapytań lokalnych lub od 1200 zł netto, gdy pozycjonujemy wiele kombinacji słów kluczowych i kierujemy użytkowników wyszukiwarki np. na sklep internetowy. Podejmujemy zlecenia, które jesteśmy w stanie wykonać. Swoje działania raportujemy. Dajemy wolność wyboru w zakresie wstrzymywania lub kończenia współpracy w dowolnym momencie. Przykłady naszej pracy znajdziesz na stronie case study, którą co kilka miesięcy aktualizuję o ciekawe przypadki.

4. Tworzenia i optymalizacji płatnych kampanii reklamowych:

Optymalne wykorzystanie możliwości systemu Google ADS (dawniej AdWords) i Facebook-a to szansa niemal natychmiastowe wygenerowanie przychodu. By promocja za pomocą tych systemów była skuteczna, muszą zostać spełnione odpowiednie kryteria. Mowa tu o między innymi o dobrej oraz dobrze opisanej ofercie i sprawnie funkcjonującej firmowej witrynie.

Tworzenie i optymalizacja płatnych kampanii reklamowych oraz bieżąca analiza przebiegu prowadzonych działań to często wybierana usługa. Koszt stworzenia, optymalizacji i bieżącego nadzoru jednej kreacji reklamowej wynosi 100 zł netto/miesięcznie.

5. Prowadzenie fanpage i obsługa innych profili społecznościowych:

Aktywnym rozwojem firmowych profili i kontaktem z klientami w mediach społecznościowych zajmuję się od 2012 roku. Przykładowe profile, nad którymi pracuję lub pracowałam to:

https://www.instagram.com/katarzynamichalak_pisarka/
https://www.facebook.com/zajazdprzygoscincu/
https://www.facebook.com/ZieloneWarkocze
https://www.facebook.com/personalnadieta/
https://www.facebook.com/butik.just.luxury/
https://www.facebook.com/karczmachelminska
https://www.facebook.com/zielonabrygadapl/
https://www.facebook.com/juliastylepl/
https://www.facebook.com/Freeshion
https://www.instagram.com/freeshion
https://pl.pinterest.com/freeshion/
https://www.instagram.com/urodaizdrowie.pl/
https://www.facebook.com/urodaizdrowie123
https://www.facebook.com/KrolowaShoppingu/

Firmowe profile rozwijam z pasją i zaangażowaniem. Moje podejście do prowadzenia firmowych profili społecznościowych jest nieszablonowe. Zazwyczaj z sukcesami realizuję kolejne założenia, które poprzedzają staranne przygotowania.

Minimalny okres współpracy za mną w zakresie obsługi profilu na wybranym portalu społecznościowym to 3 miesiące. To minimalny czas na wypracowanie efektów. Koszt obsługi wyceniany jest indywidualnie. Podstawowa stawka to 400 zł netto. Alternatywny sposób współpracy to konsultacje związane z rozwojem firmowych profili społecznościowych lub płatną reklamą w SM (stawka 50 zł netto/1h).

Wykorzystując wiedzę i zaangażowanie zewnętrznych specjalistów, wspieram przedsiębiorców również w zakresie:

 • tworzenia stron www i sklepów internetowych;
 • usług hostingowych;
 • usług informatycznych;
 • analiz konkurencji.

Zapraszam do rozmowy na temat marketingu zewnętrznego. Telefon kontaktowy 607308754. Alternatywnie zachęcam do przesyłania zapytań o outsourcing marketingu SEO za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Outsourcing marketingu – oferta dla agencji reklamowych, marketingowych lub SEO:

Przedstawiciele agencji reklamowych znajdą w mojej ofercie marketing szeptany i link building oraz SEO Copywriting. Poniżej szczegóły oferty:

1. Marketing szeptany:

Podobnie jak w przypadku oferty outsourcingowej dla MŚP przedstawicielom agencji proponuję realizację kampanii nakierowanych na realizację celu z możliwością pozyskania linków dofollow. Do realizacji zadań wykorzystuję monitoring internetu (SentiOne lub Brand24). Wyjściowa stawka za każdą napisaną i opublikowaną treść reklamową wynosi od 6 zł netto. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie.

2. Link building wraz z tworzeniem witryn zapleczowych lub contentowych:

Oferowany przeze mnie outsourcing marketingu dla agencji reklamowych uzupełnia link building i tworzenie witryn zapleczowych albo contentowych. Wykonuję linkowanie dopasowane do ustalonego budżetu z posiadanych baz lub research. Pozyskuję tańsze linki z forów, blogów, precli, katalogów stron i wizytówek NAP w cenie od 5 zł netto/link. Uzupełnieniem podstawowej oferty są linki z widocznych w wyszukiwarce PBN-ów, serwisów contentowych i zaplecza w cenie od 80 zł netto za publikację.

Pozyskiwane przeze mnie linki sprawnie się indeksują. Ich żywotność jest długa. Zainteresowanych pakietami zróżnicowanych linków zachęcam do sprawdzenia oferty w firmowym SEO sklepie: https://www.grupammarketing.pl/sklep/3-pozycjonowanie. Efekty linkowania prezentuję w kilku przykładach tutaj. Współpracę ze mną cenią sobie doświadczeni specjaliści SEO/SEM. Gwarantuję terminowość i sprawną realizację zleceń! O możliwościach współpracy możemy porozmawiać w czasie rozmowy telefonicznej – 607308754 lub wymienić informacje poprzez pocztę e-mail.

3. SEO Copywriting:

Dopełnieniem oferty marketingu zewnętrznego w zakresie SEO jest SEO Copywriting. Oferuję wyłącznie specjalistyczne teksty w cenie od 30 zł netto za każde 1000 znaków. Na znalezienie informacji i stworzenie treści potrzebuję czasu. Podjęte do realizacji zadania wykonuję zawsze terminowo.

outsourcing marketingu

Zapraszam do rozmowy na temat marketingu zewnętrznego. Telefon kontaktowy 607308754. Alternatywnie zachęcam do przesyłania zapytań o outsourcing SEO za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Bez względu na zakres współpracy gwarantuję poufność. Outsourcing marketingu SEO i współpraca ze mną w tym zakresie to gwarantowane korzyści:

 1. Raport zawsze w terminie.
 2. Korzystne ceny.
 3. Efekty, o których najlepiej świadczą powracający klienci i polecenia. Zlecenia wykonuję samodzielnie lub ze wsparciem innych specjalistów, za co biorę pełną odpowiedzialność.
 4. Preferencyjny system rozliczeń. Firmy, z którymi współpracuję dłuższy czas, otrzymują fakturę VAT na zakończenie zlecenia lub po wykonaniu określonej ilości zadań.
 5. Indywidualne pakiety, długoterminowe strategie działania lub audyty o określonym zakresie analizy na życzenie, lub w określonym budżecie.

Porozmawiajmy o możliwościach podjęcia współpracy. Telefon kontaktowy 607308754. Alternatywnie zachęcam do przesyłania zapytań o outsourcing marketingu za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.