Outsourcing marketingu / SEO – dobra współpraca z Mamą marketing.

Outsourcing marketingu / SEO lub inaczej marketing zewnętrzny to z definicji usługa polegająca na przekazaniu części zadań związanych z promocją oferty firmy zewnętrznemu podmiotowi. Usługa marketingu zewnętrznego znalazła się także w mojej ofercie.

Outsourcing usług marketingowych / SEO. Moja oferta i cennik.

1. Link building lub tematyczne pakiety linków:

Podstawowym elementem mojej oferty outsourcingu usług marketingowych jest Link building. To usługa, której celem jest zwiększenie widoczności linkowanej witryny w wynikach wyszukiwania. W pierwszej kolejności do pozyskiwania linków wykorzystuję swoje bazy. Pozyskuję linki między innymi z tematycznych forów, blogów, profili, prywatnych stron, treści artykułów, witryn funkcjonujących jako zaplecze i jeśli trzeba wybranych katalogów stron, wizytówek NAP oraz innych miejsc. Jeśli zachodzi taka potrzeba wybieram tylko linki pozycjonujące o ustalonych parametrach, relinkuję lub wykonuję research pod branżę.

Pozyskane przeze mnie linki realnie wpływają na pozycje linkowanej strony w wyszukiwarce. Ich żywotność jest długa i szybko się indeksują. Co najważniejsze dla współpracujących ze mną klientów moja praca jest objęta gwarancją. W przypadku usunięcia linków nadrabiam brakujące odnośniki do 30 dni od rozliczenia. Cena pojedynczego linku zależna jest od źródła z którego pochodzi i wynosi od 4,69 zł brutto. Zróżnicowane pakiety linków w przystępnej cenie dostępne są w firmowym SEO sklepie: https://www.grupammarketing.pl/sklep/3-pozycjonowanie. Efekty linkowania prezentuję w kilku przykładach tutaj. Współpracę ze mną cenią sobie doświadczeni specjaliści SEO. Gwarantuję terminowość!

2. Marketing szeptany:

Drugim elementem oferty outsourcingu usług marketingowych jest Buzz marketing. To usługa, której celem jest dotarcie z informacją o produkcie lub wykonawcy usługi do szukającego go internauty. Marketing szeptany realizuję na podstawie otrzymanych wytycznych. Do kampanii wykorzystuję monitoring internetu. Tworzę merytoryczne, rozbudowane i zrozumiałe posty, które są kontynuacją aktywnej dyskusji. Przykłady mojej pracy dostępne są tutaj. Istnieje możliwość przeprowadzenia niewielkiej kampanii testowej. Koszt wpisu wynosi od 6,5 zł brutto i jest zależny od szczegółów zlecenia. Stawka podlega negocjacji.

3. Prowadzenie fanpage i obsługa innych profili społecznościowych:

Obsługa profili społecznościowych uzupełnia moją ofertę na outsourcing marketingu. Prowadzeniem firmowego Facebooka, konta na Twitterze albo innym portalu społecznościowym zawodowo zajmuję się od kilku lat. Firmowe profile rozwijam z pasją i zaangażowaniem. Każdego dnia śledzę trendy i uzupełniam wiedzę dotyczącą również Social media. Moje podejście do prowadzenia firmowych profili społecznościowych jest nieszablonowe. Z sukcesami realizuję kolejne strategie reklamowe, które poprzedzają staranne przygotowania.

W dotychczasowej karierze najczęściej rozwijałam nowe strony społecznościowe lub pracowałam nad ożywieniem tych zaniedbanych. W kilku przypadkach tworzyłam i współtworzyłam ukierunkowane na konkretny cel kampanie reklamowe w Social media. Przykładowe efekty mojej pracy dostępne są tutaj.

Minimalny okres współpracy w zakresie obsługi profilu na wybranym portalu społecznościowym to 2 miesiące. Koszt obsługi uzależniony jest od wielu czynników. Minimalna stawka to 369 zł brutto. Alternatywny sposób współpracy w zakresie obsługi portali społecznościowych to konsultacje związane z prowadzeniem firmowych profili społecznościowych (stawka 35 zł brutto/1h).

outsourcing marketingu seoPonad to, wspólnie ze znakomitymi specjalistami zajmuję się również zagadnieniami takimi jak:

  1. Tworzenie stron www lub sklepów internetowych;
  2. Tworzenie stron zapleczowych;
  3. SEO Copywriting;
  4. Audyt SEO z analizą profilu linków;
  5. Optymalizacja strony www lub sklepu internetowego;
  6. Tworzenie, obsługa i optymalizacja kampanii Google AdWords;
  7. Konsultacje (również bezpłatne) zagadnień związanych z wdrożeniami e-sklepów oraz stron www i SEO;
  8. Analiza konkurencji.

Bez względu na zakres współpracy gwarantuję poufność. Outsourcing marketingu / SEO i współpraca ze mną w tym zakresie to dla Państwa szereg profitów :

a) Raport zawsze w terminie.
b) Przystępne ceny. Atrakcyjne upusty na stałe nawet do – 15%.
c) Efekty o których najlepiej świadczą powracający klienci i polecenia. Zlecenia wykonuję samodzielnie lub ze wsparciem współpracowników za co biorę pełną odpowiedzialność.
d) Preferencyjny system rozliczeń. Firmy z którymi współpracuję dłuższy czas otrzymują fakturę VAT na zakończenie zlecenia lub po wykonaniu określonej ilości zadań.
e) Indywidualne pakiety, długoterminowe strategie działania lub audyty o określonym zakresie analizy na życzenie lub w określonym budżecie.
f) Gwarancja poufności.

Zapraszam do rozmowy na temat wykorzystania outsourcingu usług marketingowych w Państwa firmie. Telefon kontaktowy 607-308-754. Przedstawicieli agencji reklamowych zachęcam do przesyłania zapytań za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.