Outsourcing marketingu lub SEO – usługi po które sięga coraz więcej przedsiębiorców.

Outsourcing marketingu lub innych usług polega na przekazaniu części zadań związanych z promocją oferty firmy zewnętrznemu podmiotowi. W mojej ofercie również znalazła się taka możliwość.
Właścicieli firm, agencji reklamowych, marketingowych lub interaktywnych, webmasterów, grafików, freelancerów oraz innych specjalistów, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych albo kompleksową reklamą w internecie zachęcam do zapoznania się z poniżej opisaną ofertą współpracy.

W ramach usługi outsourcingu marketingu lub SEO proponuję do wyboru:

1. Link Building lub tematyczne pakiety linków:

Podstawowym elementem mojej oferty na outsourcing marketingu jest Link Building. Linki pozyskiwane są z forów, blogów, profili, prywatnych stron, treści artykułów, witryn funkcjonujących jako zaplecze i jeśli trzeba wybranych katalogów stron oraz innych miejsc. Witryny z których pozyskuję odnośniki są tematycznie powiązane z branżą linkowanej strony www lub e-sklepu. To znaczy, że dla strony www firmy budowlanej pozyskam linki np. z forum, bloga lub portalu budowlanego. Jeśli nie mam możliwości pozyskania tego typu linków to zazwyczaj proponuję wpisy z linkiem umieszczane w odpowiednich tematach. Jeżeli wymaga tego zlecenie pozyskuję np. 100% linków dofollow.

Dzięki linkom umieszczanym na stronach powiązanych tematycznie dość często uzyskuję dodatkowy ruch. Linki, które pozyskuję mają dobre parametry SEO. Ich wartość cyklicznie weryfikuję na podstawie danych z popularnych programów oraz własnej oceny.

Realizowane przeze mnie pakiety linków tematycznych wnoszą do profilu linkowanej strony www lub sklepu internetowego pozytywne zmiany. Pozyskane linki realnie wpływają na pozycję w wyszukiwarce. Ich żywotność jest długa. Co najważniejsze moja praca jest objęta gwarancją. W przypadku usunięcia linków nadrabiam brakujące odnośniki do 30 dni od rozliczenia.

Ceny:
a) Pakiet 50 linków tematycznych – 369 zł brutto.
b) Indywidualny pakiet. Mniejsze lub większe ilości linków wyceniane są indywidualnie. Chętnie realizuję wcześniej ustaloną strategię budowy profilu linków na podstawie dostępnego budżetu (minimum 61,50 zł netto miesięcznie /fraza).

Każdemu z Państwa, kto zdecyduje się nawiązać ze mną stałą współpracę oferuję na stałe 5% rabatu za każde 10 zamówionych pakietów, nie więcej jednak niż 15% upustu łącznie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i jest przypisany do firmy zlecającej lub bezpośrednio do zlecającego. Zachęcam do rozważenia tej oferty outsourcingu na Link Building szczególnie agencje marketingowe i specjalistów SEO, którzy dla swoich klientów potrzebują mających wpływ na pozycje – dobrej jakości linków. Gwarantuję poufność!

2. Marketing szeptany:

Drugim elementem oferty na outsourcing marketingu jest Buzz Marketing. Tą usługę realizuję na podstawie ustalonych szczegółów zlecenia. Do kampanii wykorzystuję monitoring internetu. Tworzę merytoryczne, rozbudowane i zrozumiałe posty, które są kontynuacją dyskusji. Na temat mojej oferty marketingu szeptanego piszę więcej tutaj. Przykłady mojej pracy dostępne są tutaj. Istnieje możliwość przeprowadzenia niewielkiej kampanii testowej. Koszt wpisu od 8 zł brutto. Stawka podlega negocjacji.

Dla wszystkich Państwa, którzy zdecydują się skorzystać z tej metody promocji przygotowałam 5% rabatu na trzecią i kolejne kampanie, nie więcej jednak niż 15% upustu łącznie. Ten rabat nie łączy się z innymi promocjami i jest przypisany na stałe do firmy zlecającej lub bezpośrednio do zlecającego.

3. Prowadzenie Facebooka i obsługa innych profili społecznościowych:

Obsługa profili społecznościowych uzupełnia moją ofertę na outsourcing marketingu.Prowadzeniem firmowego Facebooka, konta na Twitterze albo innym portalu społecznościowym zawodowo zajmuję się od kilku lat. Firmowe profile rozwijam z pasją i zaangażowaniem. Każdego dnia śledzę trendy i uzupełniam wiedzę dotyczącą również Social Media. Moje podejście do prowadzenia firmowych profili społecznościowych jest nieszablonowe. Z sukcesami realizuję kolejne strategie.

W dotychczasowej karierze najczęściej rozwijałam nowe strony społecznościowe lub pracowałam nad ożywieniem tych zaniedbanych. Przykłady mojej pracy dostępne są tutaj. Więcej na temat oferowanego przeze mnie marketingu społecznościowego znajdą Państwo tutaj.

Minimalny czas współpracy w zakresie obsługi strony na wybranym portalu społecznościowym to 2 miesiące. Koszt obsługi uzależniony jest od wielu czynników. Minimalna stawka to 369 zł brutto. Alternatywny sposób współpracy w zakresie obsługi portali społecznościowych to konsultacje związane z prowadzeniem firmowych profili (stawka 35 zł brutto/1h).

Ponad to, wspólnie ze znakomitymi specjalistami zajmuję się również zagadnieniami takimi jak:

  1. Tworzenie stron www lub sklepów internetowych;
  2. Tworzenie stron zapleczowych;
  3. SEO Copywriting;
  4. Audyt SEO z analizą profilu linków;
  5. Optymalizacja strony www lub sklepu internetowego;
  6. Tworzenie, obsługa i optymalizacja kampanii Google AdWords;
  7. Konsultacje (również bezpłatne) zagadnień związanych z wdrożeniami e-sklepów oraz stron www i SEO;
  8. Analiza konkurencji.

Bez względu na zakres współpracy gwarantuję poufność. Outsourcing marketingu / SEO, czyli współpraca ze mną w tym zakresie to dla Państwa szereg profitów :

a) Raport zawsze w terminie.
b) Przystępne ceny. Atrakcyjne upusty na stałe nawet do – 15%.
c) Efekty, o których najlepiej świadczą powracający klienci i polecenia. Zlecenia wykonuję samodzielnie lub ze wsparciem współpracowników za co biorę pełną odpowiedzialność.
d) Preferencyjny system rozliczeń. Firmy, z którymi współpracuję dłuższy czas otrzymują fakturę VAT na zakończenie zlecenia lub po wykonaniu określonej ilości pakietów.
e) Indywidualne pakiety, długoterminowe strategie działania lub audyty o określonym zakresie analizy na życzenie lub w określonym budżecie.
f) Możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności.

Zapraszam do rozmowy na temat wykorzystania opisanych wyżej możliwości w procesie promocji oferty Państwa firmy lub oferty klientów. Przedstawicieli agencji reklamowych zachęcam do przesyłania zapytań tutaj.