Czym jest outsourcing marketingu?

Outsourcing marketingu albo SEO lub inaczej marketing zewnętrzny to usługa polegająca na przekazaniu części, lub całości zadań związanych między innymi z promocją oferty firmy zewnętrznemu podmiotowi.

Kogo powinien zainteresować outsourcing marketingu?

Tego rodzaju usługi outsourcingowe kierowane są głównie do właścicieli mikro i małych firm oraz przedstawicieli agencji reklamowych, marketingowych lub SEO odpowiedzialnych za działa na rzecz swoich klientów.

Dlaczego warto inwestować w outsourcing marketingu lub SEO?

Rzetelny marketing zewnętrzny to dla zleceniodawcy terminowo zrealizowane zadania. Dzięki dobrze wykonanej pracy mikro lub mały przedsiębiorca albo przedstawiciel agencji reklamowej ma pewność, że w ustalonym czasie osiągnie zakładany cel.

Outsourcing marketingu i SEO dla mikro oraz małych firm:

Właścicielom mikro i małych firm oferuję outsourcing marketing w zakresie: marketingu szeptanego, pozycjonowania, kampanii PPC lub obsługi profili społecznościowych. Poniżej szczegóły oferty:

1. Marketing szeptany:

Oferowany przeze mnie marketing zewnętrzny to przede wszystkim przemyślany marketing szeptany. Celem tej usługi jest dotarcie z sugestią do konsumenta lub wywołanie i kontrolowanie dyskusji na określony temat. Kampanie marketingu szeptanego realizuję na podstawie ustalonych wytycznych na forach i portalach społecznościowych. Do kampanii wykorzystuję zazwyczaj monitoring internetu (SentiOne lub Brand24). Tworzę merytoryczne, rozbudowane i zrozumiałe posty na temat i w odpowiednim dziale. Posiadam odpowiednie bazy kont. Każdą kampanię raportuję. Do realizacji dużych kampanii angażuję zgrany zespół szeptaczy. Wspólnie osiągamy zamierzone cele. Podejmuję się realizacji zadań testowych. Stawka za pojedynczy post wynosi od 5 zł netto. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie na podstawie otrzymanych informacji. Stawka w przypadku stałej współpracy podlega negocjacji.

2. Pozycjonowanie sklepu internetowego lub strony www (audyt i optymalizacja SEO oraz linkowanie):

Druga z usług, które uzupełniają oferowany przeze mnie outsourcing marketingu lub SEO to pozycjonowanie w Google. Tę usługę rozliczam w oparciu indywidualne wyceny. Średni koszt pozycjonowania lokalnego to 500 zł netto/mc. W przypadku witryn, które wymagają pozycjonowania szerokiego w skali kraju lub poza jego granicami koszt wynosi od 1500 zł netto/mc. Wstępem do pozycjonowania jest audyt, w ramach którego oceniana jest kondycja witryny wraz z elementami UX oraz zasadność pozycjonowania wprowadzonych już słów kluczowych. W kolejnym kroku przystępuję do kolejnej optymalizacji. Następnie skupiam się na działaniach wewnątrz witryny i zewnętrznych. Na zakończenie każdego miesiąca pracy przygotowuję stosowny raport. Przykładowe case study działań reklamowych udostępniam w dostępnej w górnym menu zakładce moja praca.

3. Kampanie PPC:

Uzupełnieniem opisanego wyżej pozycjonowania są kampanie PPC, które rozszerzają znacząco skuteczność oferowanego przeze mnie marketingu zewnętrznego. Tworzę i optymalizuję płatne reklamy targetowane, korzystając z możliwości reklamowych systemu AdWords (ADS) i Facebooka. Koszt stworzenia pojedynczej kreacji reklamowej wynosi od 65 zł netto. Zasady i rozliczenia współpracy w tym zakresie ustalane są indywidualnie.

4. Prowadzenie fanpage‚a i obsługa innych profili społecznościowych oraz płatne reklamy w mediach społecznościowych:

Działania promocyjne na portalach społecznościowych uzupełniają oferowany przeze mnie outsourcing marketingu. Tworzeniem wizerunku firmy i kampanii reklamowych oraz kontaktem z konsumentami w mediach społecznościowych zajmuję się od 2012 roku. Przykładowe profile, nad którymi pracuję lub pracowałam to:

https://www.facebook.com/personalnadieta/
https://www.facebook.com/butik.just.luxury/
https://www.facebook.com/zielonabrygadapl/
https://www.facebook.com/juliastylepl/
https://www.facebook.com/Freeshion
https://www.instagram.com/freeshion
https://pl.pinterest.com/freeshion/
https://www.instagram.com/urodaizdrowie.pl/
https://www.facebook.com/urodaizdrowie123
https://www.facebook.com/KrolowaShoppingu/

Firmowe profile rozwijam z pasją i zaangażowaniem. Moje podejście do prowadzenia firmowych profili społecznościowych jest nieszablonowe. Zazwyczaj z sukcesami realizuję kolejne strategie reklamowe, które poprzedzają staranne przygotowania.

Minimalny okres współpracy za mną w zakresie obsługi profilu na wybranym portalu społecznościowym to 3 miesiące. Koszt obsługi wyceniany jest indywidualnie. Podstawowa stawka to 400 zł netto. Alternatywny sposób współpracy to konsultacje związane z rozwojem firmowych profili społecznościowych lub płatną reklamą w SM (stawka 50 zł netto/1h).

Wykorzystując wiedzę i zaangażowanie zewnętrznych specjalistów wspieram przedsiębiorców również w zakresie:

  • tworzenia stron www i sklepów internetowych;
  • usług hostingowych;
  • usług informatycznych;
  • analiz konkurencji.

Zapraszam do rozmowy na temat marketingu zewnętrznego. Telefon kontaktowy 607-308-754. Alternatywnie zachęcam do przesyłania zapytań o outsourcing SEO za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.

Outsourcing marketingu – oferta dla agencji reklamowych, marketingowych lub SEO:

Przedstawiciele agencji reklamowych znajdą w mojej ofercie marketing szeptany i link building oraz SEO Copywriting. Poniżej szczegóły oferty:

1. Marketing szeptany:

Podobnie jak w przypadku oferty outsourcingowej dla mikro i małych firm przedstawicielom agencji proponuję realizację kampanii nakierowanych na realizację celu z możliwością pozyskania linków dofollow. Do realizacji zadań wykorzystuję monitoring internetu (SentiOne lub Brand24). Wyjściowa stawka za każdą napisaną i opublikowaną treść reklamową wynosi 5 zł netto. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie.

2. Link building wraz z tworzeniem witryn zapleczowych lub contentowych:

Oferowany przeze mnie outsourcing marketingu dla agencji reklamowych uzupełnia link building i tworzenie witryn zapleczowych albo contentowych. Wykonuję linkowanie dopasowane do ustalonego budżetu na podstawie posiadanych baz lub researchu. Pozyskuję tańsze linki z forów, blogów, precli, katalogów stron i wizytówek NAP w cenie od 5 zł netto/link. Uzupełnieniem podstawowej oferty są linki z PBN-ów, serwisów contentowych i tworzonego zaplecza w cenie od 40 zł netto za publikację.

Pozyskane przeze mnie linki sprawnie się indeksują. Ich żywotność jest długa. Zainteresowanych pakietami zróżnicowanych linków zachęcam do sprawdzenia oferty w firmowym SEO sklepie: https://www.grupammarketing.pl/sklep/3-pozycjonowanie. Efekty linkowania prezentuję w kilku przykładach tutaj. Współpracę ze mną cenią sobie doświadczeni specjaliści SEO/SEM. Gwarantuję terminowość!

3. SEO Copywriting:

Dopełnieniem oferty marketingu zewnętrznego w zakresie SEO jest SEO Copywriting. Oferuję wyłącznie specjalistyczne teksty w cenie od 20 zł netto za każde 1000 znaków. Na research informacji i stworzenie treści potrzebuję czasu.

outsourcing marketingu

Zapraszam do rozmowy na temat marketingu zewnętrznego. Telefon kontaktowy 607-308-754. Alternatywnie zachęcam do przesyłania zapytań o outsourcing SEO za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Bez względu na zakres współpracy gwarantuję poufność. Outsourcing marketingu / SEO i współpraca ze mną w tym zakresie to dla Państwa szereg profitów. Gwarantuję:

  1. Raport zawsze w terminie.
  2. Przystępne ceny.
  3. Efekty, o których najlepiej świadczą powracający klienci i polecenia. Zlecenia wykonuję samodzielnie lub ze wsparciem innych specjalistów, za co biorę pełną odpowiedzialność.
  4. Preferencyjny system rozliczeń. Firmy, z którymi współpracuję dłuższy czas, otrzymują fakturę VAT na zakończenie zlecenia lub po wykonaniu określonej ilości zadań.
  5. Indywidualne pakiety, długoterminowe strategie działania lub audyty o określonym zakresie analizy na życzenie, lub w określonym budżecie.

Zapraszam do rozmowy na temat marketingu zewnętrznego. Telefon kontaktowy 607-308-754. Alternatywnie zachęcam do przesyłania zapytań o outsourcing marketingu za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.