Outsourcing marketingu – dobra współpraca z Mamą Marketing

Outsourcing marketingu / SEO lub inaczej marketing zewnętrzny to według definicji usługa polegająca na przekazaniu części zadań związanych między innymi z promocją oferty firmy zewnętrznemu podmiotowi.

Interesują Cię usługi outsourcingowe? Potrzebujesz pomocy doświadczonego specjalisty ds. marketingu lub SEO, który rzetelnie i w terminie wywiąże się z powierzonych zadań? Wybierz interesującą Cię zakres współpracy: kampanie WoMM-owe, działania na portalach społecznościowych, podstawowa analityka internetowa, link building, audyt lub optymalizacja witryny lub zapoznaj się z dostępnym poniżej streszczeniem oferty.

Marketing zewnętrzny – podstawowe usługi outsourcingowe w mojej ofercie

1. WoMM:

Oferowany przeze mnie marketing zewnętrzny to przede wszystkim kompleksowy WoMM. Celem tej usługi jest dotarcie z sugestią do konsumenta lub wywołanie i kontrolowanie dyskusji na określony temat. Marketing szeptany, bo tak najczęściej nazywany jest WoMM, realizuję na podstawie ustalonych wytycznych na forach i portalach społecznościowych. Do kampanii często wykorzystuję monitoring internetu. Tworzę merytoryczne, rozbudowane i zrozumiałe posty, które są początkiem lub kontynuacją aktywnej dyskusji. Posiadam odpowiednie zaplecze. Każdą kampanię raportuję. Do realizacji dużych kampanii angażuję zgrany zespół szeptaczy. Wspólnie osiągamy zamierzone cele. Podejmuję się realizacji zadań testowych. Stawka za pojedynczy post wynosi od 5 zł netto. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie na podstawie otrzymanych informacji. Wycena zleceń w przypadku stałej współpracy podlega negocjacji.

2. Marketing społecznościowy:

Działania promocyjne na portalach społecznościowych uzupełniają oferowany przeze mnie outsourcing marketingu. Tworzeniem wizerunku firmy i kampanii reklamowych oraz kontaktem z konsumentami w Social Mediach zajmuję się od 2012 roku. Przykładowe profile, nad którymi pracuję lub pracowałam to:

https://www.facebook.com/personalnadieta/
https://www.facebook.com/butik.just.luxury/
https://www.facebook.com/zielonabrygadapl/
https://www.facebook.com/juliastylepl/
https://www.facebook.com/Freeshion
https://www.instagram.com/freeshion
https://pl.pinterest.com/freeshion/
https://www.instagram.com/urodaizdrowie.pl/
https://www.facebook.com/urodaizdrowie123
https://www.facebook.com/KrolowaShoppingu/

Firmowe profile rozwijam z pasją i zaangażowaniem. Moje podejście do prowadzenia firmowych profili społecznościowych jest nieszablonowe. Zazwyczaj z sukcesami realizuję kolejne strategie reklamowe, które poprzedzają staranne przygotowania.

Minimalny okres współpracy za mną w zakresie obsługi profilu na wybranym portalu społecznościowym to 2 miesiące. Koszt obsługi wyceniany jest indywidualnie. Podstawowa stawka to 400 zł netto. Alternatywny sposób współpracy to konsultacje związane z rozwojem firmowych profili społecznościowych (stawka 50 zł netto/1h).

3. Podstawowa analityka internetowa

Od 2015 roku systematycznie doszkalam się w zakresie analityki internetowej. Osiągam dobre rezultaty, dlatego też oferowany przeze mnie outsourcing marketingu rozszerzam o analitykę internetową.

W ramach tej usługi przygotowuję na początek dokument, w którym zawieram informacje na temat użyteczności witryny, odnoszę się do opisanej na niej oferty oraz skuteczności prowadzonych działań reklamowych. Średni koszt przygotowania dokumentu wynosi 800 zł brutto. Rozszerzeniem podstawowej analityki internetowej jest stała współpraca na indywidualnych warunkach.

Usługi SEO, czyli audyt i optymalizacja witryny oraz link building

1. Link building lub tematyczne pakiety linków SEO

Pierwszą z usług SEO w tej części oferty outsourcingowej jest profesjonalny link building. Co to takiego? Link building to nieodłączna część każdej strategii pozycjonowania stron. Domyślnie celem pozyskiwania linków jest poprawa widoczności linkowanej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania. Jak pomagam w tym zakresie?

W pierwszej kolejności do pozyskiwania linków wykorzystuję swoje bazy. Pozyskuję linki między innymi z tematycznych forów, blogów, profili, prywatnych stron, treści artykułów, witryn funkcjonujących jako zaplecze i jeśli trzeba wybranych katalogów stron, wizytówek NAP oraz innych miejsc. Linkowanie witryny wykonuję najczęściej według potrzeb zleceniodawcy lub optymalnie wykorzystuję powierzony budżet. Jeśli to konieczne wybieram tylko linki pozycjonujące o ustalonych parametrach, relinkuję lub dodatkowo wykonuję research pod branżę.

Pozyskane przeze mnie linki realnie wpływają na pozycje linkowanej strony w wyszukiwarce. Ich żywotność jest długa. Nie występują problemy z indeksacją. Co najważniejsze dla współpracujących ze mną klientów moja praca jest objęta gwarancją. W przypadku usunięcia linków nadrabiam brakujące odnośniki do 30 dni od rozliczenia. Cena pojedynczego linku zależna jest od źródła, z którego pochodzi i wynosi od 5 zł netto. Zróżnicowane pakiety linków w przystępnej cenie dostępne są w firmowym SEO sklepie: https://www.grupammarketing.pl/sklep/3-pozycjonowanie. Efekty linkowania prezentuję w kilku przykładach tutaj. Współpracę ze mną cenią sobie doświadczeni specjaliści SEO/SEM. Gwarantuję terminowość!

outsourcing marketingu seo

2. Audyt i optymalizacja witryny
Drugą z usług, która uzupełnia oferowany przeze mnie outsourcing marketingu / SEO jest audyt i optymalizacja witryny. W ramach tej usługi tworzę dokument, w którym opisuję zagadnienia związane z SEO i użytecznością witryny lub wprowadzam poprawki z tym związane. Średni koszt realizacji usługi wynosi 650 zł netto. Cena audytu lub optymalizacji praz czas realizacji usługi ustalany jest za każdym razem indywidualnie.

Ponadto, wspólnie ze znakomitymi specjalistami oferuję usługi takie jak:

  1. Tworzenie stron www lub sklepów internetowych;
  2. Tworzenie stron zapleczowych;
  3. SEO Copywriting;
  4. Audyt SEO z analizą profilu linków;
  5. Tworzenie, obsługa i optymalizacja kampanii Google AdWords;
  6. Konsultacje zagadnień związanych ze wdrożeniami e-sklepów oraz stron www i SEO;
  7. Usługi informatyczne;
  8. Analiza konkurencji.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Bez względu na zakres współpracy gwarantuję poufność. Outsourcing marketingu / SEO i współpraca ze mną w tym zakresie to dla Państwa szereg profitów:

a) Raport zawsze w terminie.
b) Przystępne ceny.
c) Efekty, o których najlepiej świadczą powracający klienci i polecenia. Zlecenia wykonuję samodzielnie lub ze wsparciem innych specjalistów, za co biorę pełną odpowiedzialność.
d) Preferencyjny system rozliczeń. Firmy, z którymi współpracuję dłuższy czas, otrzymują fakturę VAT na zakończenie zlecenia lub po wykonaniu określonej ilości zadań.
e) Indywidualne pakiety, długoterminowe strategie działania lub audyty o określonym zakresie analizy na życzenie, lub w określonym budżecie.
f) Gwarancja poufności.

Zapraszam do rozmowy na temat wykorzystania outsourcingu usług marketingowych w Państwa firmie. Telefon kontaktowy 607-308-754. Przedstawicieli agencji reklamowych zachęcam do przesyłania zapytań za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.