Spodziewałam się Ciebie. Wiem, że masz już za sobą walkę o wyższą sprzedaż, pozyskanie jakościowych leadów i dobrze przygotowaną witrynę internetową. Oboje wiemy, że mimo starań nie było wielu powodów do świętowania zwycięstwa. Nie poddawaj się jeszcze. Pomogę.

Nazywam się Wioleta Cebulak. Jestem właścicielką marki Mama Marketing. Skutecznie pozyskuję jakościowy ruch i klientów z internetu. Jestem rozwiązaniem Twoich problemów.

Dobre podstawy i czas na reklamę internetową.

Żeby reklama w internecie „zarobiła na siebie” potrzebujesz:

  1. Perfekcyjnie przygotowanej i łatwej w użytku strony internetowej, na której „powieszona” jest firmowa oferta.
  2. Dobrej analizy sytuacji rynkowej.
  3. Przemyślanej strategii marketingowej, do której podałeś informację o tym, jaki zwrot z inwestycji każdego 1000 zł w reklamę internetową to absolutne minimum.
  4. Kampanii reklamowej nakierowanej na grono użytkowników internetu, którzy już wyrazili zainteresowanie produktami lub usługami oferowanymi przez Twoją firmę.
  5. Prowadzenia bieżącej analityki internetowej, trafnego wyciągania wniosków i reakcji.

W teorii to oczywiste. W praktyce brak zwrotu z inwestycji w reklamę firmy najczęściej powoduje:

  • brak dbałości o kwestie techniczne (m.in. szybkość wczytania strony, użyteczność witryny na dobrym poziomie, brak analityki internetowej);
  • słaba prezentacja oferty firmy;
  • reklama internetowa skierowana do wszystkich;
  • płatna reklama w internecie na zasadzie uruchom i zapomnij.

Reklama w internecie, którą poprzedzą przygotowania.

Zgodzisz się na to, bym wnikliwie przeanalizowała internetową ofertę Twojej firmy? Wraz z wnioskami z tej analizy otrzymasz ode mnie ofertę. Wiadomość podzielą trzy nagłówki. Po pierwszym z nich opiszę przeszkody uniemożliwiające skuteczną reklamę firmy. Kolejna część to reklama internetowa – szczegółowa oferta i cena. Po ostatnim nagłówku znajdziesz informacje odnoszące się do zasad przekazywania danych oraz rozliczeń. Do osiągnięcia zakładanych celów wykorzystuję np. pozycjonowanie lokalne, prowadzenie fanpage’a lub innego profilu społecznościowego, marketing szeptany albo różnego typu płatne kampanie reklamowe (np. PPC). Więcej na ich temat piszę na swoim blogu w wątku, który wyczerpuje marketing internetowy. Które z tych form reklamy internetowej będą odpowiednie dla oferty Twojej firmy? To dopiero ustalę.

reklama w internecie

Reklama internetowa z Mamą Marketing. Moja oferta i cena.

Współpracę ze mną możesz zacząć na dowolnym etapie. Pomogę Ci, jeżeli dopiero zaczynasz i zechcesz powierzyć mi np. stworzenie gotowego sklepu internetowego i jego promocję. Wdrożenie dobrze przygotowanej strony internetowej kosztować Cię będzie od 1000 zł netto. Uruchomienie sklepu internetowego to koszt od 2000 zł netto.

Jeżeli masz już za sobą wdrożenie firmowej witryny to za jej podstawową analizę oraz przygotowanie oferty na reklamę firmy w internecie zapłacisz 0 zł. Wdrożenie poprawek oraz realizacja założeń przyjętej strategii marketingowej kosztować Cię będzie od 800 zł netto/mc. Ustalona kwota przeznaczana jest na pokrycie kosztów oraz moje wynagrodzenie.

Mam nadzieję, że moja oferta wyda Ci się warta uwagi i poświęcisz chwilę na pozyskanie istotnych dla Ciebie informacji. W celu uzyskania wyceny wyślij do mnie prośbę o analizę i przygotowanie oferty. Możesz to zrobić za pomocą dostępnego niżej formularza kontaktowego. Nie zapomnij o podaniu adresu witryny internetowej i nakreśleniu sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie udzielę na nie odpowiedzi w czasie rozmowy telefonicznej. Telefon kontaktowy 607-308-754. Sprawdź koniecznie case study, które cyklicznie aktualizuję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez firmę Grupa MMarketing (NIP: 879-241-35-77) z siedzibą w Chełmży (87-140) przy ul. 3 Maja 8a zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/zapoznałam się z obowiązującą Polityką Prywatności. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez firmę Grupa MMarketing.