Reklama sklepu internetowego

Reklama sklepu internetowego w mojej ofercie to najlepsze metody promocji, które wspólnie uruchomione zwiększają ruch i sprzedaż. Każdy e-sklep zostaje przecież stworzony po to, by sprzedawać lub zwiększyć prowadzoną stacjonarnie sprzedaż. Nie w każdej branży jednak przez silną konkurencję w Internecie o wysoki zysk jest łatwo. Skoro więc trafili Państwo na tą podstronę to prawdopodobnie:

 • chcą zwiększyć ruch = sprzedaż przed świętami;
 • dotychczas realizowana reklama sklepu internetowego trwa zbyt długo lub nie przynosi oczekiwanych efektów;
 • szukają informacji na temat tego jak wypromować sklep internetowy, który niebawem powstanie.

Jestem w stanie pomóc. Oferuję usługę w przystępnej cenie po uruchomieniu której ruch i obroty w sklepie internetowym zaczną rosnąć już następnego dnia.

Po to, by reklama sklepu internetowego była efektywna i przyniosła oczekiwany zysk musimy wdrożyć jednocześnie kilka rozwiązań. W ramach usługi zrealizuję dla Państwa:

 1. Marketing rekomendacji (tzw. szeptany). W ramach tej części usługi stworzę 40 wpisów na tematycznych forach internetowych i portalach społecznościowych o wartości 250 złotych. To posty dodane w odpowiednich tematach i grupach społecznościowych. Wpisy są tworzone w taki sposób, by zmobilizować użytkowników do odwiedzenia witryny i zakupu.
 2. Kampanię linków sponsorowanych w Google AdWords. Stworzę od podstaw i zoptymalizuję kampanię reklamową pod kilka wybranych fraz kluczowych. Dzięki odpowiednim ustawieniom konta AdWords uzyskuję dużo lepsze efekty. W ramach budżetu 350 złotych, od początku trwania promocji dbam o to, by konwersja była jak najwyższa, a Państwo sprzedali możliwie najwięcej.
 3. Kampanię targetowaną w systemie Facebook ADS. W przypadku braku konta Facebooku utworzę bez dodatkowych opłat profil Państwa firmy. Następnie dodaje na nim 3-5 nowych wpisów. Na uzupełnionym profilu społecznościowym uruchomiam reklamę, która będzie wyświetlana tylko tej grupie użytkowników, którą wybierzemy. Budżet 200 złotych wykorzystuję na przekierowania osób przebywających na portalu bezpośrednio do oferty w Państwa sklepie internetowym.
 4. Pozyskiwanie linków zwrotnych do Państwa witryny z różnych źródeł. Za 200 złotych pozyskam 40 linków tematycznych o dobrych parametrach SEO. To wyselekcjonowane odnośniki, które skierowane na wybraną frazę podniosą pozycję strony w wynikach wyszukiwania, co zwiększy sprzedaż. W cenie, na życzenie dostępny jest monitoring do pięciu fraz kluczowych.

Zleć realizację pakietu

Wyżej wymienione rozwiązania były przeze mnie testowane. To usługi, których wdrożenie zwiększa ruch i sprzedaż od razu. Już jednorazowa kampania reklamowa dotychczas przynosiła wzrost zysków w promowanym e-sklepie o nawet 40% w porównaniu do zeszłego miesiąca.

Usługę „Reklama sklepu internetowego” mogę zrealizować dla Państwa w całości za 1230 zł brutto.

Działania promocyjne zostaną rozpoczęte zaraz po opłaceniu faktury proforma. Kampania będzie trwała standardowo do 3 tygodni lub może zostać rozłożona na dłuższy okres czasu. Po jej zakończeniu otrzymają Państwo wyczerpujący raport. Dodatkowy plik będzie zawierał listę pozyskanych linków i odnośniki lub screeny do wpisów na forach oraz grupach społecznościowych. Za niespełna 40 zł brutto/dziennie wdrożę na Państwa zlecenie rozwiązania, dzięki którym od razu zwiększymy zysk ze sprzedaży w sklepie internetowym.

Oferowana przeze mnie usługa jest limitowana. Żeby móc osiągnąć dobre efekty, miesięcznie realizuję tylko pięć pakietów. Każdy z Państwa, kto zdecyduje się zamówić opisany wyżej pakiet w całości, może skorzystać bez dodatkowych opłat z:

1. Podstawowego audytu i optymalizacji SEO strony głównej o wartości 350 złotych. W ramach tej usługi sprawdzone zostaną i jeśli to możliwe poprawione:

 • przekierowania domeny głównej
 • metadane
 • nagłówki H1-H3
 • mapa witryny
 • plik robots.txt
 • błędy 404
 • brakujące alternatywne opisy i rozmiar zdjęć
 • wydajność poprzez wdrożenie m.in. funkcji cache dla strony głównej

To w żaden sposób nie zmieni wyglądu sklepu internetowego, ale bardzo poprawi szybkość jego działania i użyteczność. Dodatkowo wdrożony zostanie panel Google Analytics i Google Search Console dla lepszej kontroli nad sklepem internetowym. Lista poprawek zostanie po ich wdrożeniu opisana w podsumowującym raporcie na zakończenie całej kampanii.

2. Promocji oferty w dodatkowych pięciu grupach społecznościowych na Facebooku. Zachęcę użytkowników do zapoznania się z ofertą Państwa e-sklepu. Grupy skupiają od kilkuset do nawet kilku tysięcy aktywnych użytkowników.
3. Wdrożenia lub optymalizacji już istniejącej wizytówki na mapach Google.

Usługa „Reklama sklepu internetowego” może zostać podzielona i zrealizowana tylko w wybranych fragmentach.

Każdy z Państwa, kto zdecyduje się na jej zamówienie w mniejszym zakresie utraci jednak możliwość skorzystania z dodatkowych, bezpłatnych usług. Skuteczna reklama e-sklepu może zostać przeprowadzona w oparciu o wyższy budżet lub dostosowana do Państwa oczekiwań. Strategię oraz cel jaki muszę osiągnąć zawsze omawiamy przed rozpoczęciem współpracy.

Gwarantuję długą żywotność pozyskiwanych linków oraz tworzonych wpisów. Nasza współpraca, również po jej zachowaniu przebiega z pełnym zachowaniem poufności. Żadne dane bez Państwa zgody nie są publikowane. Zachęcam do zapoznania się z efektami mojej pracy, które dostępne są w górnym menu strony i późniejszego skorzystania z oferty. W razie pytań jestem do dyspozycji.

Zleć realizację kampanii

Wyślij zapytanie o ten pakiet

Szybki kontakt

W przypadku jakichkolwiek zapytań zapraszam do kontaktu pod numerem 607-308-754 lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Rozliczenia

Jako freelancer swoje usługi rozliczam w oparciu o umowy cywilno-prawne. Wystawiam również FV w ramach Grupy MMarketing.