Reklama Toruń, czyli oferta reklamowa od Mamy Marketing

Reklama Toruń to elastyczna oferta usług marketingowych i informatycznych, który oferuję przedstawicielom lokalnych firm z Torunia i okolic. Kim jestem i jak pomagam przedsiębiorcom?

Nazywam się Wioleta Cebulak. Mieszkam w Chełmży. Często przemieszczam się pomiędzy największymi miastami województwa. Dobrze znam specyfikę lokalnego rynku. Wiem jak skutecznie prezentować ofertę firmy w internecie i stamtąd pozyskiwać dla niej nowych klientów. Od 2012 roku rozwijam się zawodowo w zakresie szeroko pojętego marketingu internetu. Na co dzień jestem pracownikiem małej agencji reklamowej. Od 2015 roku działam jako Mama Marketing. Dla każdego przedsiębiorcy, który zdecyduje się nawiązać współpracę ze mną, przygotowuję i realizuję strategię marketingową. Najczęstsze rozwiązania, które wykorzystuję to:

  • pozycjonowanie lokalne w wyszukiwarce Google;
  • kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords;
  • link building, czyli linkowanie stron i sklepów internetowych;
  • audyt SEO i optymalizacja oraz analityka internetowa;
  • marketing szeptany;
  • obsługa Social Media (np. prowadzenie fanpage);
  • SEO copywriting;
  • marketing partnerski;
  • tworzenie i przebudowa stron oraz sklepów internetowych.

Po szczegółowe informacje na temat każdej z wyżej wymienionych usług zachęcam do przejścia na odpowiednie podstrony z mojej oferty.
reklama toruń

Proste zasady współpracy – skuteczny zestaw: reklama Toruń

Reklama Toruń to elastyczna propozycja, którą dostosowuję do potrzeb każdego biznesu. W realizacji dedykowanej dla Twojej firmy strategii marketingu internetowego zawsze wtedy, gdy to konieczne wspiera mnie mała agencja reklamowa – Grupa MMarketing. Wspólnie wypracowujemy zakładane cele biznesowe. Zainteresowała Cię moja oferta, ale brakuje informacji potwierdzających skuteczność działania?

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o usługi testowe. Dodatkowo w górnym menu mojej strony znajdziesz odnośniki do opinii niektórych klientów, z którymi współpracowałam lub współpracuję oraz case study wybranych działań reklamowych.

Zapraszam do wspólnej współpracy. Zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 607-308-754 lub za pośrednictwem dostępnego formularza kontaktowego – link. Jestem otwarta również na inne formy kontaktu, do których należą spotkania w dogodnym terminie w celu omówienia szczegółów ewentualnej współpracy.