Przykładowe wizytówki w katalogach oraz NAPy i ogłoszenia:

Kliknij obrazek, aby go powiększyć:

przykładowa wizytówkaprzykładowa wizytówka nap

Oferowane przeze mnie katalogowanie stron wyróżnia na tle konkurencyjnych usług stały monitoring katalogów, szybki czas realizacji oraz przystępna cena. Wiele z ogólnodostępnej bazy katalogów stron oferuje dziś słabej jakości linki, dlatego stały monitoring i bezproblemowy dostęp do wizytówek stał się kluczowy.

Mimo tego, że wiele katalogów stron straciło swoją wartość, nie warto rezygnować z tego źródła linków całkowicie. Jego naturalnym uzupełnieniem stały się wizytówki NAP, które dobrze poprawiają pozycjonowanie lokalne. Kluczem do sukcesu w ich przypadków jest spójność danych i obecność katalogowanej firmy w najlepszych miejscach. Koszt stworzenia wizytówki wynosi 7 zł netto. Jest zwiększany o opłatę moderacyjną za każdym razem, gdy jest wymagana.

Dodawanie oferty firmy do stron ogłoszeniowych ma na ogół jeden cel – wzrost zainteresowania ofertą firmy i sprzedaż jej produktów lub usług. Wartością dodaną dodawania ogłoszeń są umieszczane przy każdym z nich linki do witryny. To dodatkowe źródło dobrych linków. Koszt dodania ogłoszenia wynosi 5,5 zł netto.

Bez względu na źródło, z którego pochodzą linki, gwarantuję unikalną i rozbudowaną treść około linkową, uzupełnione w pełni wizytówki oraz swobodny dostęp do nich. Zapraszam, do współpracy.

Chcesz zlecić podobne zlecenie? Wyślij zapytanie.