Agencja reklamowa Toruń a oferta od Mamy Marketing

Agencja reklamowa Toruń nie rzadko stawia zbyt wygórowane wymagania finansowe szczególnie dla mikro i małych przedsiębiorstw z grodu Kopernika. Znam doskonale te problemy. Z myślą o małych firmach przygotowałam skuteczną ofertę reklamową. Wspieram również w rozwiązywaniu problemów informatycznych. Kim jestem i jak pomagam przedsiębiorcom?

Nazywam się Wioleta Cebulak. Mieszkam w Chełmży. Często przemieszczam się pomiędzy największymi miastami województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dobrze znam specyfikę lokalnego rynku. Wiem jak skutecznie prezentować ofertę firmy w internecie i stamtąd pozyskiwać dla niej nowych klientów. Od 2012 roku rozwijam się zawodowo w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Na co dzień jestem pracownikiem rodzinnej agencji reklamowej. Od 2015 roku działam jako Mama Marketing – coraz skuteczniejszy marketingowiec internetowy. Dla każdego przedsiębiorcy, który mi zaufa i zdecyduje się nawiązać współpracę ze mną, tworzę oraz realizuję przemyślane strategie marketingowe. Najczęstsze formy marketingu internetowego, które wykorzystuję to:

 • pozycjonowanie lokalne w wyszukiwarce Google;
 • kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords;
 • link building, czyli linkowanie stron i sklepów internetowych;
 • audyt SEO i optymalizacja oraz analityka internetowa;
 • marketing szeptany;
 • obsługa mediów społecznościowych (np. prowadzenie fanpage) i płatna reklama w nich;
 • SEO copywriting;
 • marketing partnerski;
 • tworzenie i przebudowa stron oraz sklepów internetowych.
agencja reklamowa toruń

Po szczegółowe informacje na temat każdej z wyżej wymienionych usług zachęcam do przejścia na odpowiednie podstrony z mojej oferty lub bloga.

Proste zasady współpracy – skuteczne formy marketingu: pozycjonowanie Toruń, reklama na Facebooku lub linki sponsorowane AdWords

W kontrze do tego, co oferuje nie jedna agencja reklamowa Toruń, wybieram i wdrażam skuteczne formy marketingu internetowego, które pomagają zrealizować zakładany cel, czyli pozyskanie klientów z internetu dla hotelu, gabinetu lekarskiego, stomatologa lub innego biznesu. W realizacji dedykowanej dla każdej firmy strategii marketingu internetowego lub usług informatycznych zawsze wtedy, gdy to konieczne wspiera mnie rodzinna agencja reklamowa – Grupa MMarketing. Wspólnie wypracowujemy zakładane cele biznesowe. Zachęcam do sprawdzenia efektów wybranych kampanii reklamowych, które prezentuję tutaj. Zapraszamy do współpracy. Telefon kontaktowy: 665015610.

Dlaczego Mama Marketing – nie Agencja reklamowa Toruń?

 1. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu firm z internetu.
 2. Skutecznie dobieram najlepsze formy reklamy internetowej typu lokalne pozycjonowanie stron, czy reklamę w mediach społecznościowych do zakładanych celów.
 3. Działam skutecznie, co potwierdzają publikacje efektów wybranych kampanii reklamowych i klienci.
 4. Obsługuję niewielką ilość klientów. Na realizację każdego zlecenia poświęcam wystarczającą ilość czasu.
 5. Wspiera mnie rodzinna agencja reklamowa.