Solidna marka. SEO mama, mama od marketingu lub najczęściej Mama Marketing. Tak na przestrzeni ostatnich lat przedsiębiorcy utrwalili moją osobę.

Nazywam się Wioleta Cebulak. Promuję firmy w internecie. Zarządzam dystrybucją informacji. Odciążam specjalistów SEO/SEM.

Wykonuję usługi, których potrzebujesz.

Pierwszy nieudany biznes, nauka i ciężka praca. To podwaliny marki Mama Marketing. Dzięki nim dotarłam do miejsca, w którym jestem. Nie udałoby się to bez pomocy wspaniałych osób.

Zaczynałam od podstaw, gdy koło mnie krążyły kilkuletnie dzieci. Obecnie pomagam osobom takim jak ty osiągać założone cele. Dzięki zaangażowaniu i konstruktywnej krytyce przekraczam kolejne granice.

 

Usługi reklamowe i outsourcing

Dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy usługi, których możesz potrzebować.

Kamil Sroka

DevaGroup Kierownik działu SEO

Współpraca z Panią Wiolettą jest niezwykle owocna. Duże doświadczenie, oraz mocny nacisk na szczegóły powoduje, że wykonane zlecenia są wysokiej jakości. Brak problemów z dotrzymywaniem terminów jest kolejnym argumentem, jaki warto wziąć pod uwagę przy rozpoczęciu współpracy. Gorąco polecam!

Michał Brzozowski

michal-brzozowski.pl

Bardzo sobie cenię naszą współpracę, gdyż od samego początku aż do teraz przebiega bardzo pomyślnie. Wszystkie działania są wysokim poziomie, a Pani Wioleta jest rzetelne i bardzo terminowa. Polecam serdecznie!

Agnieszka Gwóźdź – Kuzior

blogopzp.pl

Osoba niezwykle profesjonalna z dużą wiedzą merytoryczną, a ponadto bardzo kontaktowa. Przejmuje do rozwiązania problemy techniczne oraz sugeruje (trafnie) wybór konkretnych działań związanych z marketingiem. Można jej w całości zaufać i podążać za otrzymanymi radami. Bardzo cenny współpracownik dla osób słabych technicznie i informatycznie, którzy nie mają na celu rozwijać się w tych tematach, a wyłącznie chcą osiągnąć konkretne rezultaty. Szczerze polecam!

Adnation

adnation.pl

Współpraca przebiegała zgodnie z założonymi projektami i terminami. Na szczególną uwagę zasługuje zrozumienie specyfiki zdywersyfikowanych działań i profesjonalizm. Możemy polecić „Mama marketing„ jako godnego zaufania Partnera Biznesowego.