Nazywam się Wioleta Cebulak. Pracuję jako Mama Marketing. Zajmuję się pozyskiwaniem klientów z internetu. Pozycjonowanie stron, tworzenie i optymalizacja płatnych reklam, marketing szeptany lub treści to podstawowe usługi, które oferuję. Pomagam też tworzyć i obsługiwać firmowe witryny. Zarządzam dystrybucją treści. Odciążam specjalistów SEO/SEM.

Systematycznie aktualizowana wiedza i wieloletnie doświadczenie umożliwiło mi oferowanie efektywnych usług. Dla rosnącej liczby Klientów Mama Marketing to gwarancja skuteczności. Marka, której ufają i którą polecają.  Mocne know-how pomaga mi osiągać założone cele biznesowe. Dzięki dobrej skuteczności mogę czerpać z zaufania, którym mnie obdarzono. Dziękuję.

 

Kamil Sroka

DevaGroup Kierownik działu SEO

Współpraca z Panią Wiolettą jest niezwykle owocna. Duże doświadczenie, oraz mocny nacisk na szczegóły powoduje, że wykonane zlecenia są wysokiej jakości. Brak problemów z dotrzymywaniem terminów jest kolejnym argumentem, jaki warto wziąć pod uwagę przy rozpoczęciu współpracy. Gorąco polecam!

Michał Brzozowski

michal-brzozowski.pl

Bardzo sobie cenię naszą współpracę, gdyż od samego początku aż do teraz przebiega bardzo pomyślnie. Wszystkie działania są wysokim poziomie, a Pani Wioleta jest rzetelne i bardzo terminowa. Polecam serdecznie!

Agnieszka Gwóźdź – Kuzior

blogopzp.pl

Osoba niezwykle profesjonalna z dużą wiedzą merytoryczną, a ponadto bardzo kontaktowa. Przejmuje do rozwiązania problemy techniczne oraz sugeruje (trafnie) wybór konkretnych działań związanych z marketingiem. Można jej w całości zaufać i podążać za otrzymanymi radami. Bardzo cenny współpracownik dla osób słabych technicznie i informatycznie, którzy nie mają na celu rozwijać się w tych tematach, a wyłącznie chcą osiągnąć konkretne rezultaty. Szczerze polecam!

Adnation

adnation.pl

Współpraca przebiegała zgodnie z założonymi projektami i terminami. Na szczególną uwagę zasługuje zrozumienie specyfiki zdywersyfikowanych działań i profesjonalizm. Możemy polecić „Mama marketing„ jako godnego zaufania Partnera Biznesowego.

Doświadczenie w biznesie, nauka i ciężka praca. To podwaliny, dzięki którym powstała Mama Marketing. Dzięki nim dotarłam do miejsca, w którym jestem. Nie udałoby się to bez pomocy wspaniałych osób.

Zaczynałam od podstaw, gdy koło mnie krążyły kilkuletnie dzieci. Obecnie pomagam Klientom osiągać zakładane cele. Dzięki zaufaniu, zaangażowaniu i wymianie doświadczeń, przekraczam kolejne granice.

Usługi reklamowe i outsourcing

Dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy usługi, których możesz potrzebować.