Często chwalę się tym, że dla rosnącej liczby odbiorców Mama Marketing to solidna marka. W ostatnim czasie utrwalili oni mnie jako: SEO mama, mama od marketingu lub najczęściej Mama Marketing. To motywujące.

Nazywam się Wioleta Cebulak. Zajmuję się pozyskiwaniem klientów z internetu. W zakresie moich obowiązków jest szeroko rozumiana reklama internetowa. Zarządzam dystrybucją treści. Odciążam specjalistów SEO/SEM.

Doświadczenie w biznesie, nauka i ciężka praca. To podwaliny marki Mama Marketing. Dzięki nim dotarłam do miejsca, w którym jestem. Nie udałoby się to bez pomocy wspaniałych osób.

Zaczynałam od podstaw, gdy koło mnie krążyły kilkuletnie dzieci. Obecnie pomagam osobom takim jak ty osiągać założone cele. Dzięki zaufaniu, zaangażowaniu i wymianie doświadczeń, przekraczam kolejne granice.

Usługi reklamowe i outsourcing

Dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy usługi, których możesz potrzebować.

Kamil Sroka

DevaGroup Kierownik działu SEO

Współpraca z Panią Wiolettą jest niezwykle owocna. Duże doświadczenie, oraz mocny nacisk na szczegóły powoduje, że wykonane zlecenia są wysokiej jakości. Brak problemów z dotrzymywaniem terminów jest kolejnym argumentem, jaki warto wziąć pod uwagę przy rozpoczęciu współpracy. Gorąco polecam!

Michał Brzozowski

michal-brzozowski.pl

Bardzo sobie cenię naszą współpracę, gdyż od samego początku aż do teraz przebiega bardzo pomyślnie. Wszystkie działania są wysokim poziomie, a Pani Wioleta jest rzetelne i bardzo terminowa. Polecam serdecznie!

Agnieszka Gwóźdź – Kuzior

blogopzp.pl

Osoba niezwykle profesjonalna z dużą wiedzą merytoryczną, a ponadto bardzo kontaktowa. Przejmuje do rozwiązania problemy techniczne oraz sugeruje (trafnie) wybór konkretnych działań związanych z marketingiem. Można jej w całości zaufać i podążać za otrzymanymi radami. Bardzo cenny współpracownik dla osób słabych technicznie i informatycznie, którzy nie mają na celu rozwijać się w tych tematach, a wyłącznie chcą osiągnąć konkretne rezultaty. Szczerze polecam!

Adnation

adnation.pl

Współpraca przebiegała zgodnie z założonymi projektami i terminami. Na szczególną uwagę zasługuje zrozumienie specyfiki zdywersyfikowanych działań i profesjonalizm. Możemy polecić „Mama marketing„ jako godnego zaufania Partnera Biznesowego.