Zadania, które realizuję, prowadzone są przeze mnie najczęściej na witrynach tematycznie powiązanych z branżą witryny klienta lub w tematycznych grupach społecznościowych np. na Facebooku. Jeśli to konieczne, to na ogólnych forach piszę tylko w tematycznie zbliżonych z promowaną ofertą działach. Posiadam konta z odpowiednim stażem na wielu branżowych forach. Jestem aktywnym członkiem największych grup społecznościowych.


Na widocznych na tej stronie screenach mogą Państwo zobaczyć styl i formę tworzonych przeze mnie wpisów. Te przykłady marketingu szeptanego proszę traktować jedynie poglądowo. Ponieważ staram się różnicować swoje wypowiedzi. Gdy to niezbędne do realizacji zlecenia angażuję doświadczony zespół. Strategię działań dopasowujemy w taki sposób, by jak najlepiej zrealizować założenia kampanii.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w zakresie realizacji kampanii informacyjnej Twojego produktu. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami realizacji kampanii informacyjnej:

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu – 665015610, kontakt@mmarketing.com.pl