Firma outsourcingowa

Pomoc potrzebna jest każdemu. Nie ma znaczenia, w jakim zakresie i jak często z niej korzystamy. Często brakuje czasu na zrobienie wszystkich tasków. Czasem po prostu brakuje umiejętności. Dlatego solidna firma outsourcingowa — Mama Marketing — to dobry pomysł na to, by realizacja zadań przebiegała bez zakłóceń.

Jak pracuję?

Wspieram głównie agencje marketingowe, reklamowe, SEO lub SEM. Tworzę teksty, publikuję treści informacyjne, pozyskuję linki. Gdy to potrzebne wypełniam harmonogram wpisów na profile społecznościowe. Zdarza się czasem, że wykonuję lub dopilnowuję, by wykonano drobne prace informatyczne. To instalacja i konfiguracja usług (np. Google Analytics, Pixel Facebook), wgrywanie tłumaczeń, backup albo reanimacja strony.

Realizuję powierzone zadania bez zbędnej zwłoki i zawsze w ustalonym terminie. Pomagam uzupełnić zaległości. Jestem w stałym kontakcie z klientem. Mam ciekawą politykę rabatową.

Chętnie pomagam.

Jeżeli potrzebujesz tekstów na stronę, zamówisz je u mnie w cenie od 15 zł netto za każde 1000 zzs. Publikacja treści informacyjnych na forach lub w mediach społecznościowych będzie cię kosztowała 6-7 zł netto za każdy wpis. Jeżeli zamówisz link building to za każdy wpis w bazach danych zapłacisz 7 zł netto. Link z bloga lub forum pozyskam dla ciebie za 6 zł netto. Artykuły z linkiem publikuję w cenie od 80 zł netto.

Porozmawiajmy o konkretach. Zadzwoń: 665 015 610 lub wyślij e-mail na kontakt@mamamarketing.pl albo zachowaj te dane.