Komunikacja z klientem

Kompleksowa obsługa profilu społecznościowego, kampanie informacyjne albo dystrybucja treści. To pozornie proste czynności. Ich zaplanowanie i odpowiednia realizacja pomaga zadbać o to, by komunikacja z klientem przebiegała na odpowiednim poziomie.

Dlaczego to jest ważne?

Żyjemy szybko. Oczekujemy więcej. Wsparcie przez profil społecznościowy nawet późno w nocy. Dostęp do interesujących i angażujących treści. Możliwość czytania i zamieszczania opinii. Tego chcą odbiorcy.

Potencjalni i dotychczasowi klienci staną się lojalnymi odbiorcami dopiero wtedy, gdy sprostasz ich oczekiwaniom. Lojalny klient wydaje więcej.

Zainwestuj w komunikację z klientem! Pomogę.

Zajmę się obsługą profili społecznościowych twojej firmy. Zaplanuję i dopilnuję kampanii informacyjnej. Zadbam o dystrybucję ciekawych i angażujących treści.

Zyskasz zadowolenie ze strony odbiorcy zainteresowanego ofertą twojej firmy. Zwiększysz sprzedaż dzięki kampanii informacyjnej. Poprawisz zaangażowanie użytkowników i widoczność firmowej witryny w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.

Za kompletną obsługę firmowego profilu społecznościowego zapłacisz na start od 600 zł netto miesięcznie. Podstawowa kampania informacyjna w mediach społecznościowych i na forach internetowych będzie cię kosztowała 1000 zł netto. Za dystrybucję treści zapłacisz początkowo 500 zł netto miesięcznie. Realizacja zadań i koszty zostają rozłożone na czas trwania współpracy.

Pozostajemy w stałym kontakcie. Na zakończenie każdego miesiąca prześlę ci raport i fakturę. Ty decydujesz, czy warto ze mną dalej współpracować. Znajdź chwilę na rozmowę.

Zadzwoń: 665 015 610 lub wyślij e-mail z prośbą o kontakt na kontakt@mamamarketing.pl.