Pozyskiwanie klientów

Mama Marketing sprawdza się w marketingu. Skoro już szukasz kogoś, kto zajmie się pozyskiwaniem klientów — Jestem! Poświęć chwilę na przeczytanie tej oferty. Dowiesz się, jak pracuję i co oferuję. Na koniec wybierzesz między telefonem do mnie a zamknięciem tej strony.

1. Przygotowania

Celowo zabiegam o to, by na pozyskanie klienta przeznaczane było do 25% ceny netto oferowanego mu produktu lub usługi. To konieczne szczególnie wtedy, gdy o uwagę tego samego odbiorcy zabiega wiele firm.

Zebrane informacje wykorzystuję do tego, by zaplanować prezentację oferty twojej firmy, określić profil kupującego i dobrać optymalne formy marketingu.

2. Praca

Zaczynam od optymalizacji oferty. Używam adsów. Wykorzystuję remarketing. Wsparcie to dystrybucja treści i długofalowe pozycjonowanie stron.

Nic ci to nie mówi? Nie musi. Przecież szukasz kogoś, kto pozyska dla ciebie klientów. Ty nie musisz znać się zbyt dobrze na reklamie firmy w internecie.

3. Raport

Umawiam się na pozyskanie klientów. Po 30 dniach piszę o tym, jaki przychód wygenerowałam. Te informacje zestawiam z kosztami płatnej reklamy, zakupu niezbędnych rozwiązań i mojej pracy. Ty decydujesz, czy współpraca z Mamą Marketing ci się opłaca.

Oferta

Proponuję ci przygotowanie i realizację kompletnego planu marketingowego. Zajmę się dopracowaniem firmowej strony, określeniem profilu kupującego i skuteczną promocją.  To ostatecznie może kosztować 1000 zł netto, 3000 zł netto, 5000 zł netto miesięcznie lub więcej. Za przygotowanie wyceny i wstępnej strategii nie pobieram opłat.

Zapłacisz za dopasowanie firmowej oferty, uruchomienie oraz optymalizację płatnej reklamy, dystrybucję informacji i realizację zadań długofalowych jak pozycjonowanie strony. Wielowymiarowa reklama firmy w internecie pozwoli szybciej powiększać przychód. Dzięki niemu kolejne inwestycje w pozyskiwanie klientów będą mniej odczuwalnym obciążeniem.

Pozyskanie klienta we współpracy z Mamą Marketing może być dla ciebie potrójnie opłacalne. Nie zwiążemy się długoterminową umową. Będziesz w stałym kontakcie z wykonawcami powierzonych zadań. Zyskasz elastyczny suwak, który da ci realny wpływ na wszystkie działania.

Porozmawiajmy o konkretach. Zadzwoń: 665 015 610 lub wyślij e-mail na kontakt@mamamarketing.pl.