Oferuję Ci skuteczne pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego. Założenia przedstawionej strategii będę wdrażała bez zbędnej zwłoki. Efekty wykonywanych czynności, czyli podsumowania analiz, ulepszenia pozycjonowanej witryny i pozyskiwane linki automatycznie staną się Twoją własnością i nigdy nie zostaną przeze mnie usunięte. Do skutecznego wykonania powierzonego mi zadania mam wystarczające doświadczenie, zaplecze oraz niezbędne oprogramowanie.

Na dobre SEO i link building, czyli pozycjonowanie strony musisz przeznaczyć wystarczająco duży budżet. Umówiona kwota przeznaczona będzie na pokrycie kosztów. Jej ustalona część stanowi moje wynagrodzenie. Mój cennik pozycjonowania strony jest elastyczny. W przypadku niewielkich stron firm o lokalnym zasięgu wynosi od 500 zł netto miesięcznie. Pozycjonowanie sklepu internetowego kosztuje u mnie od 800 zł netto miesięcznie. Budżet wzrasta wraz z wypracowywanymi efektami. Bez długoterminowej umowy lojalnościowej. Jeżeli wyślesz do mnie prośbę o przedstawienie oferty to po analizie Twojej witryny napiszę, ile kosztować będzie jej pozycjonowanie. Z mojej wiadomości dowiesz się także, co powinno zostać zrobione, żeby strona m.in. działała szybciej i przyciągała nowych klientów. Napiszę Ci też, w jakim czasie jestem w stanie osiągnąć zwrot z inwestycji w pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie stron a korzyści i ryzyko dla Twojej firmy

Inwestując w pozycjonowanie witryny, Twoja firma może za jej pośrednictwem dotrzeć do wielu nowych klientów, którzy wyszukiwanie interesujących ich produktów lub zleceniobiorców rozpoczynają od okna internetowej wyszukiwarki. Korzyści wizerunkowe oraz naturalny rozwój firmowej strony to kolejny pozytywny aspekt pozycjonowania, dzięki któremu zyskasz.

Ryzyko związane z pozycjonowaniem strony może wiązać się z nagłymi stałymi lub czasowymi spadkami ruchu. Wiąże się to z utratą potencjalnych klientów pochodzących z wyszukiwarki internetowej. Przeciwdziałam temu, korzystając ze sprawdzonych metod pozycjonowania. Korzystam głównie z prywatnych witryn linkujących, które nie są zaspamowane. Optymalizuję i rozwijam pozycjonowaną witrynę. Szereg czynności, które zwiększają wartość i pozycje pozycjonowanej strony stają się automatycznie własnością klienta.

Dlaczego warto zlecić mi pozycjonowanie stron lub tylko SEO?

Pracuję tylko nad kilkoma projektami. Mam dostęp do rozbudowanego zaplecza stron i niezbędnego oprogramowania. Gdy to potrzebne korzystam dodatkowo z zewnętrznej, prywatnej sieci witryn (PBN). Wielokrotnie osiągnęłam zakładany cel — wygenerowanie ruchu i zwiększanie sprzedaży. W mojej karierze pojawiło się zaledwie kilka porażek. Z każdej wyciągnęłam niezbędne wnioski. Przykłady mojej pracy znajdziesz po kliknięciu case study.

Każdy kontrahent, któremu pozycjonuję firmową witrynę, otrzymuje na bieżąco informacje o postępach. Ma też dostęp do zewnętrznego systemu analitycznego. Automatycznie staje się właścicielem wypracowanych rozwiązań. Na zakończenie miesiąca przesyłam mu zrozumiałe i zwięzłe raporty wraz z fakturą. W tych dokumentach nie ma wielu skomplikowanych i zbędnych zdań na temat aktualizacji algorytmu lub innych zagadnień.

Moja oferta wydaje Ci się interesująca, jednak masz pytania? Porozmawiajmy — telefon kontaktowy 607308754. Chcesz zlecić pozycjonowanie? Wyślij wiadomość za pomocą dostępnego niżej formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez firmę Grupa MMarketing (NIP: 879-241-35-77) z siedzibą w Chełmży (87-140) przy ul. 3 Maja 8a zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/zapoznałam się z obowiązującą Polityką Prywatności. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez firmę Grupa MMarketing.