Zmiany na Facebooku, jakie zachodzą obecnie, jedyne co powodują to problemy. Osoby, które kiedyś wykonywały reklamy samodzielnie. Dziś nie potrafią odnaleźć się w tym systemie. Prawdą jest, że kiedyś wystarczyło stworzyć reklamę „Promuj post”. I można było osiągać naprawdę dobre wyniki. Dziś ta forma reklamy nie działa. A stworzenie skutecznej reklamy na Facebooku wymaga dużej wiedzy. Niestety problemy pojawiają się już na etapie konfigurowania zasobów, które Facebook zaleca. Po to, by uskutecznić kampanie reklamowe Facebook ADS.

Pracując na co dzień z klientami, zauważyłam problemy. Pojawiają się już na etapie zarządzania Bussines Menegerem. Niestety 90% klientów ma problem z udostępnieniem zasobów dla Partnera. Zawsze w takich wypadkach staram się pomóc. To pozwoliło mi zauważyć miejsca systemu Facebooka, stworzonego dla Firm, które są problematyczne. A intuicyjny system, wcale taki nie jest. To zainspirowało mnie do stworzenia konsultacji szkoleniowej.

Szkolenie Facebook — czyli inny kurs Facebook z Mamą Marketing w formie konsultacji.

Szkoleń Facebook ADS, Reklamy na Facebooku jest naprawdę dużo. Są specjalne platformy szkoleniowe. Z których każdy może skorzystać. Plusem takich szkoleń Facebooka jest to, że są one online. Można je wykonać w dowolnej dla siebie chwili. Kurs można podzielić na etapy. To pełne wiedzy szkolenia i sama z nich korzystam. Jednak większość szkoleń to podstawy konfigurowania reklam w Managerze Reklam. A obserwując problemy klientów, zauważyłam, że ich problemy pojawiają się wcześniej. Jeszcze zanim do tego Menegera Reklam dotrą.

Reklama FB — konsultacja szkoleniowa

To szkolenie Facebook, inne niż wszystkie. To szkolenie w formie konsultacji. Odbywa się indywidualnie podczas video spotkania ze mną. Trwa 2 godziny. Jednak zawsze może zostać wydłużone. Celem kursu Facebook jest, to byście zdobyli na nim wiedzę i umiejętności. Jest to szkolenie Facebook dla biznesu, ale nie tylko. Bo przecież nie trzeba prowadzić firmy, by reklamować się za pomocą Facebook ADS. Jednak Facebook, stworzyć Bussines Menegera. Który jest miejscem, gdzie każdy, kto prowadzi Fan Page. I tworzy reklamy, miał wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo wymaga, by wszystkie zasoby były ze sobą połączone. A to powoduje problemy. I dlatego stworzyłam kurs Facebook business manager.

Podczas spotkania video ze mną zaliczysz również szkolenie Facebook Ads. Ponieważ po skonfigurowaniu Twojego konta, stworzę z Tobą trzy podstawowe reklamy. To pomoże Ci w dalszej pracy.

Osoby, które skorzystały z tej opcji konsultacji szkoleniowej, mówią na nią „szkolenie Facebook pro”. I to prawda, bo jest to szkolenia Facebook od podstaw. Które jest indywidualnie dopasowywane do Twojej wiedzy i umiejętności. To indywidualny kurs Facebook Ads, połączony z elementami konsultacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mojej konsultacji szkoleniowej z Facebook Bussines Managera?


Potrzebujesz pomocy w konfiguracji zdarzeń? Weryfikacji domeny, bądź instalacji nowego piksela w witrynie? A może szukasz pomocy w ustawieniu skuteczniej reklamy na Facebooku?

[cmsmasters_selected_products shortcode_id=”cso6cjwev1″ orderby=”date” order=”DESC” ids=”13262,13267,13265,13264″ columns=”4″]

Ocena: post