fbpx

Bez względu na to, czy tworzysz reklamy na Facebooku. Czy prowadzisz Fan Page swojego bloga, sklepu internetowego. Prędzej czy później napotkasz problemy. Z których rozwiązaniem nie jesteś w stanie sobie poradzić samodzielnie. Każdy specjalista od reklamy na Facebooku kontaktuje się z centrum pomocy. Ja również i to w wielu sprawach. Obserwuję wiele grup na Facebooku. Gdzie dość często pojawiają się pytania o sprawy techniczne. Doradzam wtedy by skontaktować się support Facebooka na messenger. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że taka możliwość istnieje. Na bazie doświadczeń postanowiłam stworzyć instrukcję. Jak połączyć się z czat suport Facebook skutecznie. By rozwiązać problem z pomocą konsultanta.

Jak połączyć się z czatem supportu Facebooka? – instrukcja

Rozmowa na czacie z konsultantem Facebooka to często jedyny możliwy sposób. Sposób by rozwiązać problem. Wiele osób nie wie o takiej możliwości. Oto krótka instrukcja jak otrzymać pomoc na support Facebook czat.

1. Przejdź na stronę Centrum pomocy Facebooka dla firmhttps://www.facebook.com/business/help

Centrum pomocy to strona, za pomocą której masz możliwość skontaktowana się z support Facebooku za pomocą czat — messenger. Support Facebook Business pomoże Ci w wielu problemach takich jak:

  • odrzucona reklama na Facebooku
  • połączenie zakupy na Instagram
  • błędy konta reklamowego

Ta wygląda strona Centrum pomocy, pod 6 propozycjami pomocy jest dostępny przycisk PIERWSZE KROKI — kliknij!

Po przeładowaniu strony zostaniesz zapytany o obszar pomocy. Do wyboru masz kilka kolejnych 6 obszarów. Musisz wybrać ten obszar, którego dotyczy Twój problem. To ważne, by trafić do odpowiedniego konsultanta supportu Facebook business.

Po wybraniu kategorii zobaczysz kolejne kilka propozycji. Przejrzyj się, czy tam nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli tak, to połączenie z supportem Facebooka może nie być konieczne. Jeśli w podpowiedziach, nie znalazłeś odpowiedzi, to poniżej znajdziesz opcje Czat z przedstawicielem firmy. I to tu należy kliknąć.

Po przeładowaniu strony Support Facebooka wymaga odpowiedzi na pytania w formularzu. Uzupełnij je dokładnie. Zwróć uwagę na poprawność Twojego adresu e-mail i numeru telefonu.

Po przesłaniu formularza, w osobnej zakładce Twojej przeglądarki otworzy się okno czatu messengera z polskojęzycznym konsultantem. Czasami musisz na jego połączenie chwilę poczekać — nie wyłączaj messengera.

Mam nadzieję, że dzięki mojej instrukcji „Jak połączyć się z czatem supportu na Facebooka” uda Ci się rozwiązać każdy problem. Jeśli mimo informacji otrzymanych od konsultanta supportu Facebooka Twój problem nadal nie został rozwiązany, ponieważ nie posiadasz wiedzy i umiejętności. Pomogę!

Jak okazuje się w praktyce, połączenie z czatem supportu Facebooka, nie posiadają wszystkie konta. Jeśli mimo wykonania kroków z mojej instrukcji, nie posiadasz możliwości połączenia się z czatem Facebooka. Prawdopodobnie zaliczasz się do tego grona. Mam na to rozwiązanie.

Jestem obecnie uczestnikiem programu Facebook Marketing Partners dla agencji.

To daje mi możliwość szybkiego kontaktu z supportem Facebook w każdej sprawie. Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do mnie. Będę mogła połączyć się z supportem w Twoim imieniu. Pomogę tym samym rozwiązać Twój problem.

Skontaktuj się ze mną ! Zadzwoń 665 015 610 kontakt@mamamarketing.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.